Quote (josheide @ Jan 20 2022 12:26pm)
Amúgy ez trú, csak arról nem szól a fáma, hogy még így is az 5 legnagyobb adóékkel működő ország vagyunk.
Plusz arról se ír, hogy a magyarországi adók regresszívek, többet adóztatjuk a szegényeket és egyedülállókat mint a legtöbb európai ország és lefojtják a fejlődést a szektoriális különadókkal.
Ezek bonyolult dolgok, az átlag fidesz-szavazó nem érti meg.