d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1131613171318131913201468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 20 2022 05:02am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 20 2022 12:00pm)
jó lenne már ha meglincselnék ezeket a megafonos férgeket


Elképesztő pénzeket költenek FB hirdetésekre. Pont ma reggel verték a mellüket, hogy mennyivel jobb a nézettségük a baloldali oldalaknál.

This post was edited by -joey- on Jan 20 2022 05:02am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 20 2022 05:20am
Quote (-joey- @ 20 Jan 2022 12:02)
Elképesztő pénzeket költenek FB hirdetésekre. Pont ma reggel verték a mellüket, hogy mennyivel jobb a nézettségük a baloldali oldalaknál.


Aztán még ennyi pénzből is csak az igénytelen szarra futja
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 20 2022 05:26am
Quote (-joey- @ 20 Jan 2022 10:37)


Amúgy ez trú, csak arról nem szól a fáma, hogy még így is az 5 legnagyobb adóékkel működő ország vagyunk.

Plusz arról se ír, hogy a magyarországi adók regresszívek, többet adóztatjuk a szegényeket és egyedülállókat mint a legtöbb európai ország és lefojtják a fejlődést a szektoriális különadókkal.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 20 2022 05:30am
Quote (josheide @ Jan 20 2022 12:26pm)
Amúgy ez trú, csak arról nem szól a fáma, hogy még így is az 5 legnagyobb adóékkel működő ország vagyunk.

Plusz arról se ír, hogy a magyarországi adók regresszívek, többet adóztatjuk a szegényeket és egyedülállókat mint a legtöbb európai ország és lefojtják a fejlődést a szektoriális különadókkal.


Ezek bonyolult dolgok, az átlag fidesz-szavazó nem érti meg.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 20 2022 05:37am
Quote (-joey- @ 20 Jan 2022 12:30)
Ezek bonyolult dolgok, az átlag fidesz-szavazó nem érti meg.


a tobbi se sajnos, emberek nagyreszenek az is bonyolult, hogy netto vagy brutto ber.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 20 2022 06:15am
1 óra alatt 3 poszt, van ideje vergődni ennek a nyomorultnak.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 20 2022 06:30am
Quote (-joey- @ 20 Jan 2022 12:15)
1 óra alatt 3 poszt, van ideje vergődni ennek a nyomorultnak.


Milliós fizetésért nem olyan nagy szám
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 20 2022 11:19am
Quote (Fej @ Jan 20 2022 02:41pm)


Utonev:
Vezetéknév:

Aztan persze vezetéknéven szolit

Szep

This post was edited by Vismajor on Jan 20 2022 11:27am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 20 2022 11:26am
Quote (Vismajor @ Jan 20 2022 06:19pm)
Utonev:
Keresztnev:

Aztan persze utoneven szolit

Szep



utónév
vezetéknév

és aztán az utó(kereszt) neveden szólít...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131613171318131913201468Next
Add Reply New Topic New Poll