Quote (-joey- @ 17 Jan 2022 07:43)
most nézem a facejét ennek a nyominak, ezt egy kommentelője postolta, aztán lenyúlta

amúgy az egész oldal olyan, mintha egy 14 éves üzemeltetné
bohár meg bevitte a húgát is a pesti tv-hez, dezse meg a csaját, akinél kevés butább embert láttam életemben
és a csaj saját műsort kapott :DDDD
örülök, hogy az adóforintjaimból támogathatom a pesti tv-t és a dolgozók családját, magasszintű és nélkülözhetetlen munkájukért
This post was edited by Fej on Jan 17 2022 02:10am