Quote (Fej @ 19 Jul 2012 16:24)
ádám is ilyen mint te, 2 meccs után totál felbassza magát
múltkor arról beszéltem vele, hogy betépve nem jó sczni, ő meg kifejtette ha nem robbantana be, akkor a 2. meccs után szétverne valamit
kéne vegyek énis egy mázsa füvet, aztán úgy ladderezni
stephanonak bevált