d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1131413151316131713182724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 19 2012 08:07am
Quote (Fej @ 19 Jul 2012 15:53)
jó erre majd térjünk vissza ősszel, mikor itt fogsz ragelni a balance miatt  :hug:


Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 19 2012 08:14am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 19 2012 03:07pm)


Cpt_Idra
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 19 2012 08:18am
Quote (Fej @ 19 Jul 2012 16:14)
Cpt_Idra


RageKingPrime namechanget fontolgatok egyébként :lol:

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 19 2012 08:19am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 19 2012 08:24am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 19 2012 03:18pm)
RageKingPrime namechanget fontolgatok egyébként :lol:


ádám is ilyen mint te, 2 meccs után totál felbassza magát

múltkor arról beszéltem vele, hogy betépve nem jó sczni, ő meg kifejtette ha nem robbantana be, akkor a 2. meccs után szétverne valamit
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 19 2012 08:25am
Quote (Fej @ 19 Jul 2012 16:24)
ádám is ilyen mint te, 2 meccs után totál felbassza magát

múltkor arról beszéltem vele, hogy betépve nem jó sczni, ő meg kifejtette ha nem robbantana be, akkor a 2. meccs után szétverne valamit


kéne vegyek énis egy mázsa füvet, aztán úgy ladderezni
stephanonak bevált
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 19 2012 08:31am
namechangeltem, r8
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 19 2012 08:32am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Jul 2012 16:31)
namechangeltem, r8


szar
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 19 2012 08:33am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Jul 2012 16:31)
namechangeltem, r8


what
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 19 2012 08:45am
amugy tenyleg erdekes, szerintem egy losson jobban felbasszak magukat az emberek scben, mint quakeben, pedig quakeben igazabol tobb hely van random szarsagoknak amik actually befolyasoljak a jatek kimenetelet
.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 19 2012 08:51am
Quote (SummertimeClothes @ 19 Jul 2012 16:45)
amugy tenyleg erdekes, szerintem egy losson jobban felbasszak magukat az emberek scben, mint quakeben, pedig quakeben igazabol tobb hely van random szarsagoknak amik actually befolyasoljak a jatek kimenetelet
.


inb4 valaki megszakerti hogy quakehez nulla skill kell mert fixed a crosshair
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131413151316131713182724Next
Add Reply New Topic New Poll