d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1131213131314131513161468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6
Joined: Jan 15 2022
Gold: 0.00
Jan 15 2022 02:10pm
Üdv!

Nem tom itt kérdezhetek e?
Amazonnal Fagyaszto nyilvesszővel Rémálomban könnyen megcsinálok bármit, a pokolba absz. nem haladok. Akkor most Farmoljak? Vagy van valami a ládámban amivel érdemes lenne pl runázni vagy mitt tom én. Foglalatosítani jo cuccaimat nem engedi pedig meg van mind. vagy csináljam runákkal, pazarolhatom? Régebben több karakterrel is vigigjátszottam de akkor mintha könnyebb lett volna, (farm nélkül is) nem tom ez lehet az 1.14 Patch miatt? Nem is ugy dob,...
Ja és ha farmoljak merre? (Link is megteszi) Nem feltétlenül freezing arrow a cél, de eddig ezzel haladtam a legjobban. Köszi!!! :bonk:

https://kepkuldes.com/image/JOcrQe
https://kepkuldes.com/image/JOc4Rt
https://kepkuldes.com/image/JOcXaB
https://kepkuldes.com/image/JOcs30
https://kepkuldes.com/image/JOctP4

https://kepkuldes.com/image/JOc73y
https://kepkuldes.com/image/JOcFad
https://kepkuldes.com/image/JOcMT3
https://kepkuldes.com/image/JOcNs2
https://kepkuldes.com/image/JOcl0P
https://kepkuldes.com/image/JOczUH
https://kepkuldes.com/image/JOs0Gc
https://kepkuldes.com/image/JOs67i
https://kepkuldes.com/image/JOsWQl

This post was edited by Horgonvan1 on Jan 15 2022 02:24pm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 15 2022 02:29pm
Quote (Horgonvan1 @ 15 Jan 2022 21:10)
Üdv!

Nem tom itt kérdezhetek e?
Amazonnal Fagyaszto nyilvesszővel Rémálomban könnyen megcsinálok bármit, a pokolba absz. nem haladok. Akkor most Farmoljak? Vagy van valami a ládámban amivel érdemes lenne pl runázni vagy mitt tom én. Foglalatosítani jo cuccaimat nem engedi pedig meg van mind. vagy csináljam runákkal, pazarolhatom? Régebben több karakterrel is vigigjátszottam de akkor mintha könnyebb lett volna, (farm nélkül is) nem tom ez lehet az 1.14 Patch miatt? Nem is ugy dob,...
Ja és ha farmoljak merre? (Link is megteszi) Nem feltétlenül freezing arrow a cél, de eddig ezzel haladtam a legjobban. Köszi!!! :bonk:

https://kepkuldes.com/image/JOcrQe
https://kepkuldes.com/image/JOc4Rt
https://kepkuldes.com/image/JOcXaB
https://kepkuldes.com/image/JOcs30
https://kepkuldes.com/image/JOctP4

https://kepkuldes.com/image/JOc73y
https://kepkuldes.com/image/JOcFad
https://kepkuldes.com/image/JOcMT3
https://kepkuldes.com/image/JOcNs2
https://kepkuldes.com/image/JOcl0P
https://kepkuldes.com/image/JOczUH
https://kepkuldes.com/image/JOs0Gc
https://kepkuldes.com/image/JOs67i
https://kepkuldes.com/image/JOsWQl


Amazonnal Fagyaszto nyilvesszővel Rémálomban

eddig olvastam
irjal dihep baratomra, o szivesen segit BARMIBEN
https://forums.d2jsp.org/user.php?i=241747
igazan nincs mit.
udv : bazdmegmarnemtudoM
Member
Posts: 6
Joined: Jan 15 2022
Gold: 0.00
Jan 15 2022 02:36pm
Quote (-joey- @ Jan 15 2022 10:24am)
https://i.imgur.com/2papsMU.png

Ennél a Bohárnál szánalmasabb ember szerintem egyszerűen nem létezik. :thumbsup:


Árupakolásnak számítOtt. :)
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 15 2022 02:39pm
najobazmeg, meg a jatek is magyarositva van
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 15 2022 02:41pm
krix segits pls
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 15 2022 02:47pm
tal rasha finomszövésű kendője
Member
Posts: 6
Joined: Jan 15 2022
Gold: 0.00
Jan 15 2022 02:54pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 15 2022 09:47pm)
tal rasha finomszövésű kendője


ThX, de mi van vele?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 15 2022 03:01pm
van ilyen csupi ???????????????????????
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 15 2022 03:10pm
gondolom joey multija, de ez a trollkodas most jol sikerult, jar a pont a magyar d2ert
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 15 2022 03:10pm
zanzasito :wacko:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131213131314131513161468Next
Add Reply New Topic New Poll