Üdv!
Nem tom itt kérdezhetek e?
Amazonnal Fagyaszto nyilvesszővel Rémálomban könnyen megcsinálok bármit, a pokolba absz. nem haladok. Akkor most Farmoljak? Vagy van valami a ládámban amivel érdemes lenne pl runázni vagy mitt tom én. Foglalatosítani jo cuccaimat nem engedi pedig meg van mind. vagy csináljam runákkal, pazarolhatom? Régebben több karakterrel is vigigjátszottam de akkor mintha könnyebb lett volna, (farm nélkül is) nem tom ez lehet az 1.14 Patch miatt? Nem is ugy dob,...
Ja és ha farmoljak merre? (Link is megteszi) Nem feltétlenül freezing arrow a cél, de eddig ezzel haladtam a legjobban. Köszi!!! :bonk:
https://kepkuldes.com/image/JOcrQe
https://kepkuldes.com/image/JOc4Rt
https://kepkuldes.com/image/JOcXaB
https://kepkuldes.com/image/JOcs30
https://kepkuldes.com/image/JOctP4
https://kepkuldes.com/image/JOc73y
https://kepkuldes.com/image/JOcFad
https://kepkuldes.com/image/JOcMT3
https://kepkuldes.com/image/JOcNs2
https://kepkuldes.com/image/JOcl0P
https://kepkuldes.com/image/JOczUH
https://kepkuldes.com/image/JOs0Gc
https://kepkuldes.com/image/JOs67i
https://kepkuldes.com/image/JOsWQl
This post was edited by Horgonvan1 on Jan 15 2022 02:24pm