d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1131213131314131513162724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 19 2012 06:29am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 19 2012 01:25pm)
mc-t rühellem mint a szart
szimpátia alapján írtam őket, más sportokban sem annak szurkolsz aki jobb statisztikák szerint, hanem aki neked szimpatikus.


jó hát top 3 alatt, a 3 legjobbat értettem, nem azt h kik a legjobb arcok :D

TLO-t például kurvára bírom, mégsem tenném top 10-be se

amúgy szimpátia alapján kb nekem is azok mint neked, bár thorzaint annyira nem bírom
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 19 2012 06:39am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Jul 2012 12:55)
drg-t egyebkent nem ertem miert tartod olyan nagyra, kozelsem akkora szam mint barmelyik nagyobb nev imo


XD
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 19 2012 06:39am
Quote (Fej @ 19 Jul 2012 14:29)
jó hát top 3 alatt, a 3 legjobbat értettem, nem azt h kik a legjobb arcok :D

TLO-t például kurvára bírom, mégsem tenném top 10-be se

amúgy szimpátia alapján kb nekem is azok mint neked, bár thorzaint annyira nem bírom


hát ha meg a 3 legjobbra vagy kiváncsi akkor megnézel statisztikákat :wacko:
Quote (NerfHydraDPS @ 19 Jul 2012 14:39)
XD


XD
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 19 2012 06:43am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 19 2012 01:39pm)
hát ha meg a 3 legjobbra vagy kiváncsi akkor megnézel statisztikákat :wacko:

XD


ne legyél már ilyen, elég hülye emberrel van dologom nap közben, azt kérdeztem, hogy SZERINTED, ki a 3 LEGJOBB, nem a legjobb képűbb, vagy leghumorosabb
Member
Posts: 12,739
Joined: Jan 8 2007
Gold: 5.17
Jul 19 2012 06:44am
p: mc squirtle hero
z: drg, stephano,
t: mkp polt mma

amugy thorzaint nagyon csípem, meg mostanában beastyqt-t szoktam nézni :)
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 19 2012 07:00am
Quote (lMaD @ Jul 19 2012 01:44pm)
p: mc squirtle hero
z: drg, stephano,
t: mkp polt mma

amugy thorzaint nagyon csípem, meg mostanában beastyqt-t szoktam nézni :)


kb ugyanez nálam is, z-nél, drg, nestea, stephano

meg mma jobb mint polt sztem, bár polt most kezd igazán jó lenni, szóval a fasz tudja

szerintem beastyqt meg a thorzain utan szorosan a legjobb terran (fehér emberek közül ofc)
Member
Posts: 12,739
Joined: Jan 8 2007
Gold: 5.17
Jul 19 2012 07:05am


Quote (Fej @ Jul 19 2012 02:00pm)
kb ugyanez nálam is, z-nél, drg, nestea, stephano

meg mma jobb mint polt sztem, bár polt most kezd igazán jó lenni, szóval a fasz tudja

szerintem beastyqt meg a thorzain utan szorosan a legjobb terran (fehér emberek közül ofc)


polt csak azért mert szimpatikusabb, mint mma
3. zerg nekem leenock, az ő kis zerg bling muta jateka tetszik

This post was edited by lMaD on Jul 19 2012 07:06am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 19 2012 07:18am
jó, akkor ezzel a játékkal én nem játszom többet, köszönöm
nem igaz, hogy a játék azt támogatja, hogyha valaki kibaszott értelmi fogyatékos
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 19 2012 07:20am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Jul 2012 15:18)
jó, akkor ezzel a játékkal én nem játszom többet, köszönöm
nem igaz, hogy a játék azt támogatja, hogyha valaki kibaszott értelmi fogyatékos


en mar 2 honapja nem jatszottam es boldog ember vagyok
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 19 2012 07:21am
Quote (josheide @ 19 Jul 2012 15:20)
en mar 2 honapja nem jatszottam es boldog ember vagyok


csatlakozom szerintem
coacholáshoz nem kell játszanom hála istennek.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131213131314131513162724Next
Add Reply New Topic New Poll