Quote (DukeFrostler @ Dec 30 2016 12:06pm)
Nem tetszik az uj meta sracok ? xd
fos
aréna meg annyira unalmas, hogy hihetetlen
semmi izgalom nincs benne, csak curvere pakolni ki a minionokat, azt reménykedni, hogy az ellenfelednek szarabb deckje van
annyira autopilot, mintha zoo lockot játszanék