☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Politika Topic
Prev
1
1311
1312
1313
1314
1315
1468
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 336361
Replies: 14672
Track Topic
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#13121
Jan 13 2022 09:21am
Quote (josheide @ 13 Jan 2022 16:20)
Nyugi a nap végén minden más fog drágulni a boltokban, ha ez a 6 termék nem is.
vagy csak simán nem lesznek, mert akinek van egy kis esze exportálja inkább külföldre a gecibe
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#13122
Jan 13 2022 11:19am
Végre maximalizálták a farhátat is.
amrzeh
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold
:
1.69
#13123
Jan 14 2022 05:50am
befagyaszthatnák a ber árát is kappa
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#13124
Jan 14 2022 06:30am
Quote (text_killer @ 14 Jan 2022 12:50)
befagyaszthatnák a ber árát is kappa
ja, mióta jött a hír, hogy kint a PTR kb leesett a felére
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#13125
Jan 14 2022 09:49am
Orbán: A befagyasztott árú termékekből is kötelező lesz tartani a boltokban
látom a vegán boltot ahogy csirkefarhátat árulnak
-joey-
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold
:
5,302.77
#13126
Jan 15 2022 03:24am
Ennél a Bohárnál szánalmasabb ember szerintem egyszerűen nem létezik.
bazdmegmarnemtudom
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold
:
6,352.66
#13127
Jan 15 2022 08:02am
Quote (-joey- @ 15 Jan 2022 10:24)
https://i.imgur.com/2papsMU.png
Ennél a Bohárnál szánalmasabb ember szerintem egyszerűen nem létezik. :thumbsup:
kene 1 poll, hogy melyik seggnyalo a fogyatekosabb ezek kozul, azert rakos philip se kutya
azert irigylem, hogy ez a legnagyobb baja neki is, tiszta kommunizmus, ahol a masikat bekoptek ilyenekert
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#13128
Jan 15 2022 08:11am
Quote (-joey- @ Jan 15 2022 10:24am)
https://i.imgur.com/2papsMU.png
Ennél a Bohárnál szánalmasabb ember szerintem egyszerűen nem létezik. :thumbsup:
1. Soforje van, megallni szabad csak varakozni nem
2. Csak megadott idozonaban el a tiltas, a rakodo teruletek altalaban hajnalban es este nem parkolhatok. Nem semmi
-joey-
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold
:
5,302.77
#13129
Jan 15 2022 08:13am
Quote (Vismajor @ Jan 15 2022 03:11pm)
1. Soforje van, megallni szabad csak varakozni nem
2. Csak megadott idozonaban el a tiltas, a rakodo teruletek altalaban hajnalban es este nem parkolhatok. Nem semmi
Yup. A szerencsétlen még a táblát is ott hagyta a képen.
Antarai
Member
Posts: 599
Joined: Jul 7 2021
Gold
:
0.00
#13130
Jan 15 2022 12:53pm
Quote (-joey- @ Jan 15 2022 10:24am)
https://i.imgur.com/2papsMU.png
Ennél a Bohárnál szánalmasabb ember szerintem egyszerűen nem létezik. :thumbsup:
Megneztem par postjat
Ez a gyerek olyan hulye mint a segg
De legalabb
minden
sorba
bekur
egy emojit, mert az trendy
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1311
1312
1313
1314
1315
1468
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact