d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1131113121313131413151468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 13 2022 09:21am
Quote (josheide @ 13 Jan 2022 16:20)
Nyugi a nap végén minden más fog drágulni a boltokban, ha ez a 6 termék nem is.


vagy csak simán nem lesznek, mert akinek van egy kis esze exportálja inkább külföldre a gecibe :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 13 2022 11:19am
Végre maximalizálták a farhátat is.
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jan 14 2022 05:50am
befagyaszthatnák a ber árát is kappa
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 14 2022 06:30am
Quote (text_killer @ 14 Jan 2022 12:50)
befagyaszthatnák a ber árát is kappa


ja, mióta jött a hír, hogy kint a PTR kb leesett a felére
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 14 2022 09:49am
Orbán: A befagyasztott árú termékekből is kötelező lesz tartani a boltokban

látom a vegán boltot ahogy csirkefarhátat árulnak
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 15 2022 03:24am


Ennél a Bohárnál szánalmasabb ember szerintem egyszerűen nem létezik. :thumbsup:

Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 15 2022 08:02am
Quote (-joey- @ 15 Jan 2022 10:24)
https://i.imgur.com/2papsMU.png

Ennél a Bohárnál szánalmasabb ember szerintem egyszerűen nem létezik. :thumbsup:


kene 1 poll, hogy melyik seggnyalo a fogyatekosabb ezek kozul, azert rakos philip se kutya
azert irigylem, hogy ez a legnagyobb baja neki is, tiszta kommunizmus, ahol a masikat bekoptek ilyenekert
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 15 2022 08:11am
Quote (-joey- @ Jan 15 2022 10:24am)
https://i.imgur.com/2papsMU.png

Ennél a Bohárnál szánalmasabb ember szerintem egyszerűen nem létezik. :thumbsup:


1. Soforje van, megallni szabad csak varakozni nem
2. Csak megadott idozonaban el a tiltas, a rakodo teruletek altalaban hajnalban es este nem parkolhatok. Nem semmi
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 15 2022 08:13am
Quote (Vismajor @ Jan 15 2022 03:11pm)
1. Soforje van, megallni szabad csak varakozni nem
2. Csak megadott idozonaban el a tiltas, a rakodo teruletek altalaban hajnalban es este nem parkolhatok. Nem semmi


Yup. A szerencsétlen még a táblát is ott hagyta a képen.
Member
Posts: 599
Joined: Jul 7 2021
Gold: 0.00
Jan 15 2022 12:53pm
Quote (-joey- @ Jan 15 2022 10:24am)
https://i.imgur.com/2papsMU.png

Ennél a Bohárnál szánalmasabb ember szerintem egyszerűen nem létezik. :thumbsup:


Megneztem par postjat
Ez a gyerek olyan hulye mint a segg
De legalabb :P minden :o sorba ;) bekur :lol: egy emojit, mert az trendy
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131113121313131413151468Next
Add Reply New Topic New Poll