Quote (Fej @ 19 Jul 2012 13:56)
mert kibaszott agressziv, kevés ilyen Z van
a másik meg, hogy mikor megnyerte a gslt, kérdezték tőle hogy csinálta, erre ő: "ez is munka, napi 12 óra kemény gyakorlással" azóta máshogy nézek az emberre

amúgy ghost, mondj top 3-at minden racebol, kiváncsi vagyok!
2 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Fej, lMaD
meg te is B!
z: stephano, idra, spanishiwa
p: hero, whitera, minigun
t: thorzain, kas, happy, de itt igazából nem tudok dönteni, csak leírtam az első hármat aki eszembejutott.