d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1131013111312131313141468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 12 2022 12:18pm
Quote (-joey- @ Jan 12 2022 06:37pm)
https://telex.hu/belfold/2022/01/12/orban-viktor

A fidesz teljesen elvesztette a talajt.


Kepzelem ahogy tippelgettek melyik elelmiszereknek örülne legjobban a por nep
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 12 2022 12:20pm
Amúgy most még választási osztogatás van, vagy most már eleve a gazdaság bedöntése a cél?


Quote (Karan2_Returned @ 12 Jan 2022 19:18)
Kepzelem ahogy tippelgettek melyik elelmiszereknek örülne legjobban a por nep


Szerinteminkább azt nézhették, hogy melyik mekkora hatással van a ksh által mért inflációra és ez alapján döntöttek.

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 12 2022 12:22pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 12 2022 01:08pm
látom ahogy a 2.8-as tej 320 forint lesz, az 1.5-ös meg 500

elmentek otthonról
Member
Posts: 599
Joined: Jul 7 2021
Gold: 0.00
Jan 12 2022 01:29pm
Basmati rizset tavalyi aron es behuzom a fideszt aprilisban
Meg brokkolit

This post was edited by Antarai on Jan 12 2022 01:30pm
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 12 2022 01:30pm


A belemet kihányom ettől ez embertől.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 12 2022 01:50pm
Quote (-joey- @ 12 Jan 2022 20:30)
https://i.imgur.com/L0SGwd6.png

A belemet kihányom ettől ez embertől.


stratégiai kormányzás
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jan 12 2022 01:52pm
en eddig valahogy ugy kepzeltem hogy ilyen adhoc arstoppok csak a venezuela szintu helyeken vannak

a benzin meg egy dolog mert annak a nagyresze ugyis ado es mindent erint, de csirkemell?
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Jan 12 2022 02:04pm
🙏🇭🇺
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 13 2022 12:32am
Quote (SteelMeetsSteel @ Jan 12 2022 08:52pm)
en eddig valahogy ugy kepzeltem hogy ilyen adhoc arstoppok csak a venezuela szintu helyeken vannak

a benzin meg egy dolog mert annak a nagyresze ugyis ado es mindent erint, de csirkemell?


vissza a 2 forint 50 filléres kenyeret!!!!
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 13 2022 09:20am
Quote (SteelMeetsSteel @ 12 Jan 2022 19:52)
en eddig valahogy ugy kepzeltem hogy ilyen adhoc arstoppok csak a venezuela szintu helyeken vannak

a benzin meg egy dolog mert annak a nagyresze ugyis ado es mindent erint, de csirkemell?


Nyugi a nap végén minden más fog drágulni a boltokban, ha ez a 6 termék nem is.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131013111312131313141468Next
Add Reply New Topic New Poll