d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1131013111312131313142724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 17 2012 03:27pm
Quote (SummertimeClothes @ 17 Jul 2012 23:27)
en amugy tvel masters p/zket verek bronzbol, mivel eleg a massmarine armymat rakuldeni az ellenfel bazisara, majd ketszer stimelni, es nyertem is, lol


reggelre meglehet a 34k
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 17 2012 03:29pm
Quote (CyberPunk666 @ 17 Jul 2012 23:27)
a 10% warn miatt vaGY ILYEN GECI LASSÚ? CAPS LOCK ofdf


ja.
Quote (SummertimeClothes @ 17 Jul 2012 23:27)
en amugy tvel masters p/zket verek bronzbol, mivel eleg a massmarine armymat rakuldeni az ellenfel bazisara, majd ketszer stimelni, es nyertem is, lol


röhögtem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 17 2012 03:31pm
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Jul 2012 23:29)
ja.

röhögtem


mindenki tudja, hogy a marine egy szar egység, mert 50 mineralért földön és levegőeb nis ranged attackja van, alap egység, és stimmel még ráadásul kurvagyorsan is lő.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 17 2012 03:32pm
las podst 28 sec ago
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 17 2012 03:34pm
Quote (CyberPunk666 @ 17 Jul 2012 23:31)
mindenki tudja, hogy a marine egy szar egység, mert 50 mineralért földön és levegőeb nis ranged attackja van, alap egység, és stimmel még ráadásul kurvagyorsan is lő.


meg azt is mindenki tudja, hogy a terran t3-at nem counterelem a faszommal
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 17 2012 03:35pm
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Jul 2012 23:34)
meg azt is mindenki tudja, hogy a terran t3-at nem counterelem a faszommal


de csak mert körül vagy metélve.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 17 2012 03:36pm
Quote (CyberPunk666 @ 17 Jul 2012 23:35)
de csak mert körül vagy metélve.


jah, kicsit bántja a makkom a thor amikor kettécsapom vele
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 17 2012 03:39pm
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Jul 2012 23:36)
jah, kicsit bántja a makkom a thor amikor kettécsapom vele


te kis puncigeci
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 18 2012 10:16am
azaz 1bázisról 4 gate 1 robo 1 forge
szívesen szétbasznám az ilyen embereknek a fejét egy lapáttal
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 18 2012 10:19am
Quote (Cpt_Ghost @ 18 Jul 2012 18:16)
azaz 1bázisról 4 gate 1 robo 1 forge
szívesen szétbasznám az ilyen embereknek a fejét egy lapáttal


mad cuz bad?))
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131013111312131313142724Next
Add Reply New Topic New Poll