Quote (-joey- @ 12 Jan 2022 18:37)
btw miért pont a mellet korlátozzák?

Akkor miért nem az olcsóbbat, a combot meg a szárnyat?
ezt kubatov kopaszai bulizták ki, mindne gyűrós a fideszre fog szavani.
remélem a basmati rizs is hatósági áras lesz előbb utóbb.
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 12 Jan 2022 18:39)
olcso csirkemell
ty cheap gainz
ronnie coleman forma incoming
jo lenne ha a jazminrizs is olcso lenne xD
a basmati finomabb és az a masterrace.
This post was edited by CyberPunk666 on Jan 12 2022 12:09pm