d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev11301311321331341363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Dec 19 2013 04:31pm
na megkaptam a bétám. Nagyon tetszik a játék. Eddig kettőből kettőt nyertem!

ki is kaptam. :(

This post was edited by Anamy on Dec 19 2013 04:43pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Dec 19 2013 04:43pm
Quote (zsansaccount @ 19 Dec 2013 23:17)
nem bírom legyőzni priest-tel az expert shaman-t :DDD

meghalt 8D bazeg olyan wombo-combokat tolt, h az nevetséges. kurva windfury szarból lerakott 4-et egy körben, kb 6 manából, meg mellé totem meg kispöcsöm, mindegyik ilyen 7/4-volt, nekem meg nem jött semmi lap, kb 4 manás szörnyeket tudtam summonolni, ofc körönként 1-et, meg is baszott folyton

más: hidden questeket tudom vhogy csekkolni? nem emlékszem h kaptam-e aranyat az összes basic AI legyőzéséért


nem tudod
en ugy csinaltam ainal, hogy fentrol lefele vertem meg oket
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 19 2013 05:52pm
Quote (Floodban @ 20 Dec 2013 00:43)
nem tudod
en ugy csinaltam ainal, hogy fentrol lefele vertem meg oket


ja, most én is végignyomom
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 19 2013 05:53pm
na nyomok egyet
ha vki 10re v alá süllyed nyomok egy screenshotot ide


mi a rák



mi 1GB a kártyákon?! .jpg XD:XD:XD:XD

This post was edited by Senee on Dec 19 2013 05:54pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 19 2013 06:09pm




de azért megnyertem

Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Dec 20 2013 02:42am
Elég szar ez a napi 1 quest...így alig tudok arenázni valami tipp esetleg?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 20 2013 04:41am
Quote (Tommy_hun @ 20 Dec 2013 10:42)
Elég szar ez a napi 1 quest...így alig tudok arenázni valami tipp esetleg?


vegyél aréna belépöt pénzér
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 20 2013 04:46am
Quote (Senee @ 20 Dec 2013 02:09)
http://3.ii.gl/fHEdEk.png



de azért megnyertem

http://2.ii.gl/Fr51vE.png


ilyen állásból csak egy degenerált képes bukni
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 20 2013 06:48am
Quote (fahrii @ 20 Dec 2013 12:46)
ilyen állásból csak egy degenerált képes bukni


igy van

meg akkor is, ha az enemy kezeben 2 evis meg egy sinister strike van
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 20 2013 09:53am
VISITOK

1 deckbol: malygos, golden pyroblast, sima pyroblast

igy már jönnek a subos tournamentre 8D

This post was edited by sylke on Dec 20 2013 10:02am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11301311321331341363Next
Add Reply New Topic New Poll