d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11301311321331344303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 6 2011 03:07am
Quote (harcikacsa17 @ 6 Jun 2011 08:42)
http://img16.imageshack.us/img16/7638/eweqwet.jpg
király volt
nagyon tetszik udyr!
egyébként gondolom udyrnak vannak jobb itemek
ha valaki tud segíthet ám :D


UDYRLACI

!!!!!!!!!!!!
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 6 2011 03:52am
udyron trinity+tank cuccok. semmi dmg item nem kell ra, max egy BT ha nagyon ugy hozza a jatek
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 6 2011 03:58am
Quote (TresholdOfUniverse @ Jun 6 2011 09:52am)
udyron trinity+tank cuccok. semmi dmg item nem kell ra, max egy BT ha nagyon ugy hozza a jatek


de a tiger/dps-hez sem?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 6 2011 04:25am
Quote (harcikacsa17 @ Jun 6 2011 10:58am)
de a tiger/dps-hez sem?


ahoz sem
Member
Posts: 7,647
Joined: Jan 27 2008
Gold: 9,208.50
Jun 6 2011 04:27am
Quote (harcikacsa17 @ 6 Jun 2011 11:58)
de a tiger/dps-hez sem?


Ajanlom, hogy probalj meg megtanulni junglezni vele, mivel eleg jo jungler karakter, es jol tud gankelni a stunjaval.
Neten, youtubeon tuti vannak guideok, de egyebkent sztem a normal dps jungler path mukodik nala, bar meg nem probaltam sajat magam.
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 6 2011 04:32am
Quote (bhreturned @ Jun 6 2011 10:27am)
Ajanlom, hogy probalj meg megtanulni junglezni vele, mivel eleg jo jungler karakter, es jol tud gankelni a stunjaval.
Neten, youtubeon tuti vannak guideok, de egyebkent sztem a normal dps jungler path mukodik nala, bar meg nem probaltam sajat magam.


szoktam jungelezni
ww-vel meg a bohóccal :D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 6 2011 06:20am
Quote (harcikacsa17 @ 6 Jun 2011 10:32)
szoktam jungelezni
ww-vel meg a bohóccal :D


Nunut jobban preferálom mint jungle kari, igaz hogy late gameban már nem épp 1 húdejajde de nekem jobban tetszik mint bohócka vagy ww, az más kérdés hogy melyik a hasznosabb.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 6 2011 06:35am
Quote (Klontar @ 5 Jun 2011 16:36)
szerintem Ashe vagy Ryze mindenképpen jó karik, Master Yi, Sivir, Annie, Nunu is talán

ezeket próbáld ki először


Sivirrel nem ertek egyet. Kb hasznavehetetlen, vannak az o kategoriajaban sokkal jobbak. Egyedul a ranked magas elo game-ekben hasznos, amikor split-pushing van, de ott mar mas championokkel helyettesitik Sivirt.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 6 2011 06:55am
valaki pls írja le, h mit jelent junglezni :D

+ most, h 12es szintre óriásira növeltem a péniszemet IP-im számát, ezért szeretnék hőst venni és most azon gondolkozom, h vegyek-e egy Lux - Heimerdinger kombót vagy egy Vladimirt, mert mind3om tetszik.
eddig még csak egy Nunu-t vettem. egyébként meg türelmetlen vagyok még, de gondolom ez egyikhez sem passzol :D
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 6 2011 07:02am
Quote (zsansaccount @ Jun 6 2011 01:55pm)
valaki pls írja le, h mit jelent junglezni :D

+ most, h 12es szintre óriásira növeltem a péniszemet IP-im számát, ezért szeretnék hőst venni és most azon gondolkozom, h vegyek-e egy Lux - Heimerdinger kombót vagy egy Vladimirt, mert mind3om tetszik.
eddig még csak egy Nunu-t vettem. egyébként meg türelmetlen vagyok még, de gondolom ez egyikhez sem passzol :D


én vladimirt választanám.
Jungle meg egyszerűen bozótos, amikor az erdőbe mászkálsz, és miniont ölsz.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11301311321331344303Next
Add Reply New Topic New Poll