d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1130131132133134440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 25 2010 12:13pm
Quote (Oberon_os @ 25 Sep 2010 20:13)
Ez szerintem is szar.... Az egyetlen ami  jópofa benne az a név "aláhúzása", többi mint nem odaillő.


mi bajod a radioaktív ondóval?
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Sep 25 2010 12:23pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 25 2010 12:44pm
Quote (chickenbone @ 25 Sep 2010 19:51)
http://img29.imageshack.us/img29/8408/mwbdanielesebb.png

bdaninak csinaltam


a név az jó lett, ahogy zizi is mondja, de a többi már nrly.
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 25 2010 02:16pm


haters gona hate

lehet a fejér is bekellett volna színesiteni

This post was edited by chickenbone on Sep 25 2010 02:16pm
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 25 2010 02:17pm
Quote (chickenbone @ 25 Sep 2010 21:16)
http://img819.imageshack.us/img819/8775/hippy.png

haters gona hate

lehet a fejér is bekellett volna színesiteni


:D
fasza. Ha szeretném a szines sigeket tuti kiraknám. :)
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Sep 25 2010 02:20pm
Quote (chickenbone @ Sep 25 2010 08:16pm)
http://img819.imageshack.us/img819/8775/hippy.png

haters gona hate

lehet a fejér is bekellett volna színesiteni


elég gay...
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 25 2010 02:21pm
kurva szar sztem is akkor :angry:
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 25 2010 02:22pm
http://i28.tinypic.com/eswak1.png

ink ezt kéne lekicsinyíteni nekem sig méretűre... :)
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 25 2010 02:25pm
Quote (Oberon_os @ Sep 25 2010 10:22pm)
http://i28.tinypic.com/eswak1.png

ink ezt kéne lekicsinyíteni nekem sig méretűre... :)


Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 25 2010 02:27pm
Quote (chickenbone @ 25 Sep 2010 21:25)
http://img824.imageshack.us/img824/4152/csodasondor.png


ty, és jó a neve :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1130131132133134440Next
Closed New Topic New Poll