Quote (Ghostmasterq @ 4 Feb 2012 14:58)
nem tudjuk, az is lehet,hogy egy évados móka lesz.
nekem így előzetes alapján bejön, meg a Maffiózókból is ő volt a kedvenc szereplőm.
en Paulie-val voltam úgy, hogy akárhányszor megszólalt a figura, mindig röhögnöm kellett.. az az idióta nevetése ("nyehehe"), meg az egész stílusa.. újra kéne néznem megint, csak 1x láttam végig, meg egyszer 4. évadig kb..
This post was edited by ecneB on Feb 4 2012 07:05am