d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11301311321331341141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 4 2012 06:44am
Quote (Saenchai @ 4 Feb 2012 13:39)
az első pár rész / évad még kicsit unalmas


Szerintem nem de mondjuk nekem meg a chuckból volt elegem kb 2 rész után,random idióta vígjáték imo,not deep enough for me :(
Member
Posts: 1,169
Joined: Nov 11 2011
Gold: 0.00
Feb 4 2012 06:49am
Quote (Rawen @ Feb 4 2012 01:44pm)
Szerintem nem de mondjuk nekem meg a chuckból volt elegem kb 2 rész után,random idióta vígjáték imo,not deep enough for me :(


chuck>
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 4 2012 06:52am
Quote (Rawen @ 4 Feb 2012 14:44)
Szerintem nem de mondjuk nekem meg a chuckból volt elegem kb 2 rész után,random idióta vígjáték imo,not deep enough for me :(


nekem meg mindkettobol, igaz bb elso ket evada gecire bejott.. chuckbol 2 resz utan jott a kaszas..
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 4 2012 06:58am
Quote (A122 @ 4 Feb 2012 03:20)
hu így trailer alapján szerintem eszméletlen nagy fostalicska
szerintem itt technikai korlátok is vannak:
mennyi sztorit lehet kreálni gengszterfilmhez egy 20000 fős településen?
na mind1 nem akarom jobban lehúzni :D


nem tudjuk, az is lehet,hogy egy évados móka lesz.
nekem így előzetes alapján bejön, meg a Maffiózókból is ő volt a kedvenc szereplőm.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 4 2012 07:02am
Quote (Ghostmasterq @ 4 Feb 2012 14:58)
nem tudjuk, az is lehet,hogy egy évados móka lesz.
nekem így előzetes alapján bejön, meg a Maffiózókból is ő volt a kedvenc szereplőm.


en Paulie-val voltam úgy, hogy akárhányszor megszólalt a figura, mindig röhögnöm kellett.. az az idióta nevetése ("nyehehe"), meg az egész stílusa.. újra kéne néznem megint, csak 1x láttam végig, meg egyszer 4. évadig kb..

This post was edited by ecneB on Feb 4 2012 07:05am
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Feb 4 2012 07:16am
Naruto Shippuuden 247 egy epik rész volt.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Feb 4 2012 07:20am
epikus vitát gerjesztettem.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Feb 4 2012 07:21am
Quote (dunaicapa @ 4 Feb 2012 14:16)
Naruto Shippuuden 247 egy epik rész volt.


már nem filler? mer' akkor must see
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 4 2012 07:21am
Quote (dunaicapa @ 4 Feb 2012 14:16)
Naruto Shippuuden 247 egy epik rész volt.


aham,biztosan
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Feb 4 2012 07:27am
Quote (H4xooR @ 4 Feb 2012 14:21)
már nem filler? mer' akkor must see


#243 volt az utolsó filler, 244-gyel kezdd
Go Back To Magyar Topic List
Prev11301311321331341141Next
Add Reply New Topic New Poll