Quote (palacsinta @ Sun, Aug 23 2009, 12:19pm)
Benyo csütörtökön volt rajta moziban, a kurvvaszáját :[
Azt mondta jofféle

Én már kétszer akartam elmenni, de mindig meghiusult.
Quote (Moonflow @ Sun, Aug 23 2009, 12:19pm)
Mikor meglattam a cimet, azt hittem a rajzfilmsorozatbol csinalnak filmet

Igazat megvallva nem nyerte el a tetszesem igy a bemutato alapjan :/
Btw : For A Few Dollars More
Evek ota eloszor neztem meg tegnap, es annal jobb lett a szememben azota ^^
Azért hallgattál tegnap Ennio Morricone-t ^^