d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11301311321331341650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 23 2009 05:22am
Quote (palacsinta @ Sun, Aug 23 2009, 12:19pm)
Benyo csütörtökön volt rajta moziban, a kurvvaszáját :[
Azt mondta jofféle :P


Én már kétszer akartam elmenni, de mindig meghiusult.

Quote (Moonflow @ Sun, Aug 23 2009, 12:19pm)
Mikor meglattam a cimet, azt hittem a rajzfilmsorozatbol csinalnak filmet :D
Igazat megvallva nem nyerte el a tetszesem igy a bemutato alapjan :/

Btw : For A Few Dollars More
Evek ota eloszor neztem meg tegnap, es annal jobb lett a szememben azota ^^


Azért hallgattál tegnap Ennio Morricone-t ^^
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 23 2009 05:23am
Quote (Moonflow @ Sun, 23 Aug 2009, 13:19)
Mikor meglattam a cimet, azt hittem a rajzfilmsorozatbol csinalnak filmet :D
Igazat megvallva nem nyerte el a tetszesem igy a bemutato alapjan :/

Btw : For A Few Dollars More
Evek ota eloszor neztem meg tegnap, es annal jobb lett a szememben azota ^^


Nézd meg a többit is azok is jok ^^
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 23 2009 05:24am
Quote (beni @ Sun, 23 Aug 2009, 12:22)
Én már kétszer akartam elmenni, de mindig meghiusult.



Azért hallgattál tegnap Ennio Morricone-t ^^


Aha :$

Quote (palacsinta @ Sun, 23 Aug 2009, 12:23)
Nézd meg a többit is  azok is jok ^^


Cimek? Mert most nincs otletem. Esetleg a Volt Egyszer Egy Vadnyugatot nezem meg, de azt a multkor lattam :c
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 23 2009 05:26am
Quote (Moonflow @ Sun, 23 Aug 2009, 13:24)
Aha :$



Cimek? Mert most nincs otletem. Esetleg a Volt Egyszer Egy Vadnyugatot nezem meg, de azt a multkor lattam :c


Jo a Rossz és a Csuf, Maréknyi Dollárért, Pár dollárral többért
Aszem igy.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 23 2009 05:27am
Quote (palacsinta @ Sun, 23 Aug 2009, 12:26)
Jo a Rossz és a Csuf, Maréknyi Dollárért, Pár dollárral többért
Aszem igy.


Jaaaaa, hogy igy gondolod. Igy mar ertem ^^ Meglesznek azok is, de most a zene miatt neztem meg ezt elsonek
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 23 2009 05:28am
Quote (Moonflow @ Sun, 23 Aug 2009, 13:27)
Jaaaaa, hogy igy gondolod. Igy mar ertem ^^ Meglesznek azok is, de most a zene miatt neztem meg ezt elsonek


Na az egyszer biztos, tud az öreg vmit nem vitás.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 23 2009 05:29am
Quote (palacsinta @ Sun, 23 Aug 2009, 12:28)
Na az egyszer biztos, tud az öreg vmit  nem vitás.


This, nagyon this. Van egy Best of CD-m tole, de mar nagyon karcos szegeny :/
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 23 2009 05:29am
Quote (Moonflow @ Sun, Aug 23 2009, 12:27pm)
Jaaaaa, hogy igy gondolod. Igy mar ertem ^^ Meglesznek azok is, de most a zene miatt neztem meg ezt elsonek


http://www.port.hu/pls/pe/person.person?i_pers_id=11846&i_direction=1&i_city_id=3372&i_county_id=-1 itt a többi
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 23 2009 05:31am
Quote (beni @ Sun, 23 Aug 2009, 13:29)


Basszus mennyi filmben csinált zenét :drool:
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 23 2009 05:39am
Én egy időben ezen a klippen gondolkoztam, hogy média slotként berakom a profilba:

Go Back To Magyar Topic List
Prev11301311321331341650Next
Add Reply New Topic New Poll