Na, Endre, ez nagyon fasza lett

Majd megirhatnad h csinaltad, mert ilyenben nem vagyok jaratos. Tutorialt hasznaltal?
Amugy 3 uj sig van atm, ebbol 2 gift :
http://i31.tinypic.com/1rvitg.jpg
http://i25.tinypic.com/16ko1g2.jpg
http://i25.tinypic.com/14xp1s6.jpg
első és a második tetszik,a 3. nem.