d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev11301311321331341311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 22 2008 11:22pm
Quote (kabraxis6 @ Mon, 21 Apr 2008, 21:19)
Na, Endre, ez nagyon fasza lett biggrin.gif
Majd megirhatnad h csinaltad, mert ilyenben nem vagyok jaratos. Tutorialt hasznaltal?

Amugy 3 uj sig van atm, ebbol 2 gift :

http://i31.tinypic.com/1rvitg.jpg

http://i25.tinypic.com/16ko1g2.jpg

http://i25.tinypic.com/14xp1s6.jpg


első és a második tetszik,a 3. nem.

/e: whoops duoble

This post was edited by H4xooR on Apr 22 2008 11:22pm
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Apr 23 2008 10:53am
Meguntam a napvirágom és csináltam egy Clutchosat ^^ rate my sig

Quote (lowxair @ Wed, Apr 23 2008, 06:04pm)
previous^^, sajnos ez olyan semilyen : /


Hát ez nem sokat segit hogy semmien biggrin.gif Mondjuk nemem alapból +5 el indít mert nagy Clutch fun lettem ^^

This post was edited by ElCapitano on Apr 23 2008 11:06am
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
Apr 23 2008 11:04am
Quote (ElCapitano @ Wed, Apr 23 2008, 04:53pm)
Meguntam a napvirágom és csináltam egy Clutchosat ^^ rate my sig


previous^^, sajnos ez olyan semilyen : /
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Apr 23 2008 09:51pm
Quote (ElCapitano @ Wed, Apr 23 2008, 04:53pm)
Meguntam a napvirágom és csináltam egy Clutchosat ^^ rate my sig



Hát ez nem sokat segit hogy semmien biggrin.gif Mondjuk nemem alapból +5 el indít mert nagy Clutch fun lettem ^^


hát, nem tudom, nekem nem igazán tetszik, a napvirágod sokkal jobban tetszett. Szakvéleményt nem tudok mondani biggrin.gif
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Apr 23 2008 10:18pm
Quote (OWeRLoRD @ Thu, Apr 24 2008, 04:51am)
hát, nem tudom, nekem nem igazán tetszik, a napvirágod sokkal jobban tetszett. Szakvéleményt nem tudok mondani biggrin.gif


surrender biggrin.gif

/amúgy az a poén hogy napvirágot ps 6.0-ban csináltam teljesen alap bruashokal, az újat meg külön letöltött brushokal cs3-mal, úgy látszik csak a spontán jó ötlet számít nem a technikai háttér ^^

This post was edited by ElCapitano on Apr 23 2008 10:23pm
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Apr 24 2008 03:05am
Quote (ElCapitano @ Thu, Apr 24 2008, 06:18am)
surrender biggrin.gif

/amúgy az a poén hogy napvirágot ps 6.0-ban csináltam teljesen alap bruashokal, az újat meg külön letöltött brushokal cs3-mal, úgy látszik csak a spontán jó ötlet számít nem a technikai háttér ^^


napraforgonak hivjak
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Apr 24 2008 07:34am
Quote (ElCapitano @ Thu, Apr 24 2008, 05:18am)
surrender biggrin.gif

/amúgy az a poén hogy napvirágot ps 6.0-ban csináltam teljesen alap bruashokal, az újat meg külön letöltött brushokal cs3-mal, úgy látszik csak a spontán jó ötlet számít nem a technikai háttér ^^


Quote (dihep @ Thu, Apr 24 2008, 10:05am)
napraforgonak hivjak


Kösz, jól esik ha retardáltnak néznek ^^


/oopsz ez edit akart lenni

This post was edited by ElCapitano on Apr 24 2008 07:34am
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Apr 24 2008 08:06am
Quote (ElCapitano @ Thu, Apr 24 2008, 03:34pm)
Kösz, jól esik ha retardáltnak néznek ^^


/oopsz ez edit akart lenni


eszemben sem volt, csak furcsanak tartottam ezt a "napvirag" -ozast biggrin.gif
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Apr 24 2008 08:36am
Quote (lowxair @ Wed, 23 Apr 2008, 18:04)
previous^^, sajnos ez olyan semilyen : /


ez olyan brutálisan jóó sig biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 24 2008 11:34am
Újabb band design:

Go Back To Magyar Topic List
Prev11301311321331341311Next
Closed New Topic New Poll