d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev1130131132133134183Next
Closed New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 24 2009 09:28am
Quote (Oberon_os @ Sun, 24 May 2009, 17:26)
900ért ment el.

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=31364799&f=170&st=40

igazi vígjáték, rage, cry, happy end, minden ami kell.


Én ezerért odavágtam volna =\
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 24 2009 09:31am
Quote (Klontar @ Sun, 24 May 2009, 17:28)
Én ezerért odavágtam volna =\


viszont eléggé unfair lett volna a másik gyerekkel szemben
most a saját balfaszsága miatt esett el egy ilyen szupcsi clawtól XDDD
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 24 2009 09:38am
Quote (Klontar @ Sun, 24 May 2009, 15:28)
Én ezerért odavágtam volna =\


Nem érted. Ha elfogadom az összes balfasz ajánlatot, akkor 650é adom el csak, mert egyik fasz sem volt hajlandó topicban offerolni.
Ha angelke nem egy ovis szintjén áll, még többet is nyerhettem volna vele mint 1k, mert mafia 99% rábidel. Úgy ha ők (+esetleg mégvalaki) tolnak egy biwart, sokkal többet nyerhetek, mint az a 100 fg amit azzal nyerek ha azonnal eladom.
Csakhát vki egy durcis nagycsopis szintjén áll kb. Np, nekem így is jó.

Quote (Ad4mz @ Sun, 24 May 2009, 15:31)
viszont eléggé unfair lett volna a másik gyerekkel szemben
most a saját balfaszsága miatt esett el egy ilyen szupcsi clawtól XDDD


pontosan. + amit a hülyéje írt, hogy nem ez a dl... Faszság. Végig próbált átbaszni, haverjaival megdumálta hogy visszamondják az offereket (ergó háttérben megegyeztek), etcetc. Nem is bánom hogy mafia-é lett a cucc, még így is hogy 100 fg-m bánja.
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 24 2009 10:02am
Quote (Oberon_os @ Sun, 24 May 2009, 17:38)
Nem érted. Ha elfogadom az összes balfasz ajánlatot, akkor 650é adom el csak, mert egyik fasz sem volt hajlandó topicban offerolni.
Ha angelke nem egy ovis szintjén áll, még többet is nyerhettem volna vele mint 1k, mert mafia 99% rábidel. Úgy ha ők (+esetleg mégvalaki) tolnak egy biwart, sokkal többet nyerhetek, mint az a 100 fg amit azzal nyerek ha azonnal eladom.
Csakhát vki egy durcis nagycsopis szintjén áll kb. Np, nekem így is jó.



pontosan. + amit a hülyéje írt, hogy nem ez a dl... Faszság. Végig próbált átbaszni, haverjaival megdumálta hogy visszamondják az offereket (ergó háttérben megegyeztek), etcetc. Nem is bánom hogy mafia-é lett a cucc, még így is hogy 100 fg-m bánja.


hmm sztem rosszul taktikáztál
adtam volna neki 2 bump dl-t és pm-eltem volna maffiának hogy tessék-lássék biddel felül ha akarod

2 bump meg nem a világ
és mégse ft-ért adod oda
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 24 2009 10:03am
Quote (ReDEyeS @ Sun, 24 May 2009, 18:02)
hmm sztem rosszul taktikáztál
adtam volna neki 2 bump dl-t és pm-eltem volna maffiának hogy tessék-lássék biddel felül ha akarod

2 bump meg nem a világ
és mégse ft-ért adod oda


Igen én is valami ilyesmit csináltam volna =\
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 25 2009 03:31pm
Spider Bow

dex req 143
str req 64
lvl req 48

10ias
413ed
246ar
92 dmg undead
173 ar undead
7 light dmg


Új bow. még nincs róla képem, tesóm letőt és mocskosul lassú a netem.

+ 447ed 25 ias matri, de ez 40/15el, és lvl70 a req, de van rajta 5%ar, xxxAR és cold resi is. :) Lehet tényleg csinálok egy EP amát. :o
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 25 2009 03:37pm



ők itt ketten :)
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 25 2009 03:38pm
Quote (Janou @ Mon, 25 May 2009, 23:37)
http://i40.tinypic.com/2guk29w.jpg
http://i44.tinypic.com/2dinllx.jpg

ők itt ketten :)


khm khm
grat :~)
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 25 2009 03:47pm
Quote (Janou @ Mon, 25 May 2009, 23:37)
http://i40.tinypic.com/2guk29w.jpg
http://i44.tinypic.com/2dinllx.jpg

ők itt ketten :)


bazeeee :drool:

elsőért őlni tudtam volna 20 str-vel a palámra....
asszem be is orgazmáltam volna...

teli round és gosu tulajdonságokkal...

This post was edited by ReDEyeS on May 25 2009 03:48pm
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
May 25 2009 04:27pm
Quote (Janou @ Mon, May 25 2009, 10:37pm)
http://i40.tinypic.com/2guk29w.jpg
http://i44.tinypic.com/2dinllx.jpg

ők itt ketten :)


Biztos jó nagy az mfed ^^

gz :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1130131132133134183Next
Closed New Topic New Poll