Quote (Klontar @ Sun, 24 May 2009, 15:28)
Én ezerért odavágtam volna =\
Nem érted. Ha elfogadom az összes balfasz ajánlatot, akkor 650é adom el csak, mert egyik fasz sem volt hajlandó topicban offerolni.
Ha angelke nem egy ovis szintjén áll, még többet is nyerhettem volna vele mint 1k, mert mafia 99% rábidel. Úgy ha ők (+esetleg mégvalaki) tolnak egy biwart, sokkal többet nyerhetek, mint az a 100 fg amit azzal nyerek ha azonnal eladom.
Csakhát vki egy durcis nagycsopis szintjén áll kb. Np, nekem így is jó.
Quote (Ad4mz @ Sun, 24 May 2009, 15:31)
viszont eléggé unfair lett volna a másik gyerekkel szemben
most a saját balfaszsága miatt esett el egy ilyen szupcsi clawtól XDDD
pontosan. + amit a hülyéje írt, hogy nem ez a dl... Faszság. Végig próbált átbaszni, haverjaival megdumálta hogy visszamondják az offereket (ergó háttérben megegyeztek), etcetc. Nem is bánom hogy mafia-é lett a cucc, még így is hogy 100 fg-m bánja.