d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev1130713081309131013111363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 2 2016 02:01am
Egyetlen legendary amit nyitottam az egy shaku the collector :~)

De legalabb van 2 Dragonfire potion meg egy Drakonid Operator.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 2 2016 09:44am
Quote (Karan2_Returned @ Dec 2 2016 10:01am)
Egyetlen legendary amit nyitottam az egy shaku the collector :~)

De legalabb van 2 Dragonfire potion meg egy Drakonid Operator.



2x a warlock deathwingrenolofaszt
Np, dust
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 2 2016 10:52am
mindig megfogadom, hogy elso heten nem craftolok legendaryt, es mindig megszegem elso nap

nembaj, kedden ugyis jon a hex AZ2, ugyhogy le is lehet szarni a hst
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 2 2016 11:16am
Quote (bajcli @ Dec 2 2016 05:52pm)
mindig megfogadom, hogy elso heten nem craftolok legendaryt, es mindig megszegem elso nap

nembaj, kedden ugyis jon a hex AZ2, ugyhogy le is lehet szarni a hst


Miert nem? Felsz, hogy nyitsz megegyet, vagy megvarod amig kiderül melyiket eri meg?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 2 2016 11:26am
Quote (Karan2_Returned @ 2 Dec 2016 18:16)
Miert nem? Felsz, hogy nyitsz megegyet, vagy megvarod amig kiderül melyiket eri meg?


mindig ilyen timmy/johnny modra allok hozza, es valami gimmicky szar tetszik meg, vagy valami olyan legendary, amivel latvanyosan lehet nyerni

aztan mindig kiderul, hogy meg annyira se viable egyik se, mint gondoltam, beall a meta valami rakra, es banhatom, hogy elkoltottem a sok dustot

/e igy leginkabb arra tudok visszaemlekezni, hogy GVGben az elso craftom egy golden troggzor the earthinator volt, utana meg sneed's old shredder, szerintem ez kb mindent el is mond az egeszrol :D

This post was edited by bajcli on Dec 2 2016 11:28am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 3 2016 02:39am
aviana into kun into refresh mana into brann into c'thun into brewmaster into c'thun again

xD

ettől kaptam ki
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 3 2016 04:26am
Quote (Senee @ 3 Dec 2016 10:39)
aviana into kun into refresh mana into brann into c'thun into brewmaster into c'thun again

xD

ettől kaptam ki


outplayed
Member
Posts: 600
Joined: Apr 9 2016
Gold: 0.00
Dec 3 2016 06:29am
Quote (Senee @ Dec 3 2016 10:39am)
aviana into kun into refresh mana into brann into c'thun into brewmaster into c'thun again

xD

ettől kaptam ki


Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 3 2016 02:13pm
0-2 arénán voltam
már épp rákattintottam volna a retirere meg az uninstallra de mondom a kurva anyátokat
eddig 6-2

This post was edited by Senee on Dec 3 2016 02:21pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 7 2016 11:16am
elkezdtem pirát warrizni

vicces nézni ahogy vergődnek a gólemekkel
Go Back To Magyar Topic List
Prev1130713081309131013111363Next
Add Reply New Topic New Poll