d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1130713081309131013112724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 17 2012 02:45pm
Quote (CyberPunk666 @ 17 Jul 2012 22:40)
balance master.

:hail:

egyebkent feldolgozhatnad mar, hogy ennek nem sok koze van a balancehoz, hogy mivel mennyi effort jatszani?

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 17 2012 02:54pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 17 2012 02:58pm
amugy mi a legegyszerubb/gyorsabb/menobb modja queennel hanyatasnak? en ugy csinalom atm, hogy minden bazishoz allitok egy-egy cam locationt, meg az osszes queent berakom egy ctrl groupra, es akkor 4 f1 v f2 v f3 v
?¿
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 17 2012 03:07pm
Quote (SummertimeClothes @ 17 Jul 2012 22:58)
amugy mi a legegyszerubb/gyorsabb/menobb modja queennel hanyatasnak? en ugy csinalom atm, hogy minden bazishoz allitok egy-egy cam locationt, meg az osszes queent berakom egy ctrl groupra, es akkor 4 f1 v f2 v f3 v
?¿


én speciel a mapon klikkelek (ott is ki lehet osztani ezt a spellt), ezzel elég gyors vagyok, de elvileg van valami atomgyors hyper szar amivel ők tolják.



This post was edited by CyberPunk666 on Jul 17 2012 03:08pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 17 2012 03:07pm
Quote (CyberPunk666 @ Jul 17 2012 10:07pm)
én speciel a mapon klikkelek, ezzel elég gyors vagyok, de elvileg van valami atomgyors hyper szar amivel ők tolják.


kik
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 17 2012 03:08pm
Quote (CyberPunk666 @ 17 Jul 2012 23:07)
én speciel a mapon klikkelek, ezzel elég gyors vagyok, de elvileg van valami atomgyors hyper szar amivel ők tolják.


en meg 3 percenkent injectelek, megis megverem a masters protosst
:wacko:
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 17 2012 03:08pm
amugy backspace trick a go to inject
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 17 2012 03:09pm
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Jul 2012 22:45)
egyebkent feldolgozhatnad mar, hogy ennek nem sok koze van a balancehoz, hogy mivel mennyi effort jatszani?


eddig azt hittem, hogy a balance szerves része az is, hogy mennyire könnyű illetve nehéz egy adott faj vagy egység irányítása, de minden nap tanul valami újat az ember.

Quote (Taszilo.^ @ 17 Jul 2012 23:07)
kik


jcdonbfbnifugnrfoiujvnio ba vagyok baszva baszd meg jfklnfkorewzgdh
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 17 2012 03:10pm
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Jul 2012 23:08)
en meg 3 percenkent injectelek, megis megverem a masters protosst
:wacko:


terrannal elég 3 percenként is.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 17 2012 03:12pm
Quote (CyberPunk666 @ 17 Jul 2012 23:10)
terrannal elég 3 percenként is.


jah, jois terrannal injectelni
Quote (CyberPunk666 @ 17 Jul 2012 23:09)
eddig azt hittem, hogy a balance szerves része az is, hogy mennyire könnyű illetve nehéz egy adott faj vagy egység irányítása, de minden nap tanul valami újat az ember.



jcdonbfbnifugnrfoiujvnio ba vagyok baszva baszd meg jfklnfkorewzgdh


--> poor game design
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 17 2012 03:13pm
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Jul 2012 23:12)
jah, jois terrannal injectelni

--> poor game design


dhslaéfnkldaéjgéwnbgjéehbwiofhneioqwáfioj3fhp239 i239 jfo12 3mf9üm231fpü212 19edm31mnneiu93h1ughhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Go Back To Magyar Topic List
Prev1130713081309131013112724Next
Add Reply New Topic New Poll