d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1130613071308130913102724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 16 2012 12:43pm
Quote (RRC @ 16 Jul 2012 20:23)
VODs are available to subscribers shortly after each broadcast via Twitch. VODs broken up by game will be available shortly thereafter to subscribers. Public VODs will be available at a later date. Please follow @NASLTV for updates on VODs availability.


lattam, fent lehet attol meg mashol
meg kulonben is, replayek >:(
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 16 2012 02:44pm
http://www.justin.tv/faint0903
faint streameli, bo3
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 17 2012 05:19am
other gamesnel nem szabad tobbet sc-rol olvasnom, csak gecire felidegesitem magam a nyomorult amerikaikon

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 17 2012 05:27am
Quote (Fej @ 17 Jul 2012 13:19)
other gamesnel nem szabad tobbet sc-rol olvasnom, csak gecire felidegesitem magam a nyomorult amerikaikon


na mert?: DD
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 17 2012 05:35am
minden 5 postbol legalabb 1 ilyen, szerintem gecijo :thumbsup:

Quote (HowToTrainMyDragon @ 16 Jul 2012 02:50)
Max out at 12
1a reaches lings all day all ways
Take 4th 5th and tech to brood while protoss is getting cock slapped by ling reach infestor left and right
Surprise! broods with 150+ 1a lings with fungals that makes blink stalkers and air units useless


Quote (820 @ 16 Jul 2012 08:58)
The only reason ret is relevant ATM is because Zerg is a joke. Comparing the best Protoss in the world 4-0ing someone who literally no one gave 2 shits about a couple months ago to Stephano admitting Z shouldn't lose to P...?


a racek termeszetesen kicserelhetok, nem csak zre vonatkozik

This post was edited by SummertimeClothes on Jul 17 2012 05:35am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 17 2012 05:51am
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 17 2012 12:27pm)
na mert?: DD


mert kibaszott butak azért

az egyik csávó kérdezi, hogy lehet fogni a double stargatet, tul nagy dmgt csinal, mert ha faszan bevedekezik, akkor is leszedi a P 5-10 overlordjat, erre beirja neki a masik, o a balfasz, a zerg eZ race, miért nem hozza be simán a lordspeedet és hozza oket vissza... ez csak egy példa a sokbol :D

a legidegesitobb ez a howtotrainmydragon, beirja h stephano nem tud harassmentet fogni es mid gametol szar a macroja, oke

igaz h mkp dropjait ugy fogja meg hogy mar a levegoben befungalozza a medit, de azert nem tud harassmentet fogni
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 17 2012 02:36pm
megnyertem eletem elso laddermeccset zerggel!
itt meg jobban erzem hogy mennyire durvan szar vagyok, mint tvel, pedig streamen egyszerunek tunik 8(
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 17 2012 02:37pm
Quote (SummertimeClothes @ 17 Jul 2012 22:36)
megnyertem eletem elso laddermeccset zerggel!
itt meg jobban erzem hogy mennyire durvan szar vagyok, mint tvel, pedig streamen egyszerunek tunik 8(


nem csak tunik LOL
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 17 2012 02:38pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 17 2012 09:37pm)
nem csak tunik LOL


:)))
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 17 2012 02:40pm
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Jul 2012 22:37)
nem csak tunik LOL


balance master.

:hail:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1130613071308130913102724Next
Add Reply New Topic New Poll