Quote (Cpt_Ghost @ Jul 17 2012 12:27pm)
na mert?: DD
mert kibaszott butak azért
az egyik csávó kérdezi, hogy lehet fogni a double stargatet, tul nagy dmgt csinal, mert ha faszan bevedekezik, akkor is leszedi a P 5-10 overlordjat, erre beirja neki a masik, o a balfasz, a zerg eZ race, miért nem hozza be simán a lordspeedet és hozza oket vissza... ez csak egy példa a sokbol

a legidegesitobb ez a howtotrainmydragon, beirja h stephano nem tud harassmentet fogni es mid gametol szar a macroja, oke
igaz h mkp dropjait ugy fogja meg hogy mar a levegoben befungalozza a medit, de azert nem tud harassmentet fogni