gyec milyet jatszottam most
tvt, egyidoben tamadtuk egymast, o rament a 3rdomre eloszor ami a picsaban volt szoval elkerultuk egymast pont, en ezzel egyidoben bedropoltam mainjat + tamadtam naturaljat egyszerre (ami amugy tok folosleges volt, mivel az armyja a map masik vegeben olt engem), teljesen kitisztitottam mind a kettot az utolso epuletig, o ezalatt szetbaszta az en osszes bazisomat is, VISZONT par barakkot atreptettem a picsaba megintcsak, es mentem az utolso ccjeert (map masik vegeben, akkor epitette csak valahogy), levittem 100hpra, aztan kirepult a map sarkaba rangen kivul, ezalatt beerte az en armymat az ove, teljesen szetszedte (voltak tankjai is, nekem csak mmm), majd pont ekkor elfogyott a ccje elete es nyertem

jo tudni hogy az ego epuleteknek megy le folyamatosan magatol.
csb
This post was edited by SummertimeClothes on Jul 16 2012 09:42am