d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1130513061307130813092724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 16 2012 03:40am
¿hol tudok replayeket vagy vodokat nezni a finalsrol
azon a streamen ami ide is volt linkelve fizetni kell : s
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 16 2012 04:10am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 16 2012 10:40am)
¿hol tudok replayeket vagy vodokat nezni a finalsrol
azon a streamen ami ide is volt linkelve fizetni kell : s


én sem találtam meg, elvileg nem lehet :/

ha valaki talál megoldást az engem is érdekelne
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 16 2012 06:54am
jo ez a starcraft sub
az egesz hely britekkel meg cptghostokkal van tele :~D
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 16 2012 06:59am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 16 2012 01:54pm)
jo ez a starcraft sub
az egesz hely britekkel meg cptghostokkal van tele :~D


sup
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 16 2012 07:00am
Quote (Taszilo.^ @ 16 Jul 2012 14:59)
sup


meg mindig nem rakott ki bronzbol, depresszios vagyok :(
es kezdem unni tt, akarok valtani zre de nagyon mas a macro :SS
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 16 2012 07:03am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 16 2012 02:00pm)
meg mindig nem rakott ki bronzbol, depresszios vagyok :(
es kezdem unni tt, akarok valtani zre de nagyon mas a macro :SS


valts
nyomogassad az s-t mindig
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 16 2012 07:03am
Quote (Taszilo.^ @ 16 Jul 2012 15:03)
valts
nyomogassad az s-t mindig


terrannal is azt csinaltam, megis mas erzes
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 16 2012 07:04am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 16 2012 02:03pm)
terrannal is azt csinaltam, megis mas erzes


mer z-vel meg utana gondolkodni is kell, hogy epp mit csinalj s-bol
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 16 2012 09:42am
gyec milyet jatszottam most
tvt, egyidoben tamadtuk egymast, o rament a 3rdomre eloszor ami a picsaban volt szoval elkerultuk egymast pont, en ezzel egyidoben bedropoltam mainjat + tamadtam naturaljat egyszerre (ami amugy tok folosleges volt, mivel az armyja a map masik vegeben olt engem), teljesen kitisztitottam mind a kettot az utolso epuletig, o ezalatt szetbaszta az en osszes bazisomat is, VISZONT par barakkot atreptettem a picsaba megintcsak, es mentem az utolso ccjeert (map masik vegeben, akkor epitette csak valahogy), levittem 100hpra, aztan kirepult a map sarkaba rangen kivul, ezalatt beerte az en armymat az ove, teljesen szetszedte (voltak tankjai is, nekem csak mmm), majd pont ekkor elfogyott a ccje elete es nyertem :D
jo tudni hogy az ego epuleteknek megy le folyamatosan magatol.
csb

This post was edited by SummertimeClothes on Jul 16 2012 09:42am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 16 2012 12:23pm
Quote (SummertimeClothes @ 16 Jul 2012 11:40)
¿hol tudok replayeket vagy vodokat nezni a finalsrol
azon a streamen ami ide is volt linkelve fizetni kell : s


Quote (Fej @ 16 Jul 2012 12:10)
én sem találtam meg, elvileg nem lehet :/

ha valaki talál megoldást az engem is érdekelne


VODs are available to subscribers shortly after each broadcast via Twitch. VODs broken up by game will be available shortly thereafter to subscribers. Public VODs will be available at a later date. Please follow @NASLTV for updates on VODs availability.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1130513061307130813092724Next
Add Reply New Topic New Poll