Quote (Cpt_Ghost @ 15 Jul 2012 01:30)
néha mondjuk azért még lehet fogom tolni a biot
mondjuk tvz-ben semmiképp
tvz-ben igazából legszívesebben nem tolnék semmit atm, a hotsos mech vs hydralsisk swarmhost elég jónak tűnik, csak jönne már ki.
hja, már hányingert kapok ettől az arcade szar reviewtól, hogy be legyen biztosítva a beta key
-> ez, hogy az "arcade" /custom/ nagyobb figyelmet kap a legnagyobb faszság amit csinálni lehetett az sc vel