Quote (NerfHydraDPS @ 14 Jul 2012 19:29)
szánalmas, és ezt nem tudja BÁRKI megcsinálni ?
rofl
hát ezt mondtam én is ricinek
hogy ezzel aztán geci nehéz high mastersnek lenni.
Quote (qkatz @ 14 Jul 2012 19:35)
a Quarterfinals mar 5 p 2 z 1t, de a terran mar ki is esett
This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 14 2012 11:40am