d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1130113021303130413051468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 6 2022 07:58am
Engem a kopasz oszt nevű nyomoronc tudott 2 hozzaszolasaval úgy felháborítani, hogy egyből el is takarítottam a gecibe :D
Igazi kemenycsavonak tűnő kis neonáci gyökér, akitol tuti elvettek az uzsipenzt még 12.-es korában is
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 6 2022 09:49am
Quote (CyberPunk666 @ 6 Jan 2022 13:48)
Szerintem kortárs kulturális baromság, hogy nem elég jól szánni, arra is kell figyelni, hogy ne lehessen szándékosan félreérthető és az emberek tök normálisnak tartják a szándékos és tudatos félreértésen alapuló felháborodást.
Persze mond MZP néha tényleg hülyeséget, és én sok dolgával nem értek egyet, de a "botrányok" fele az ilyen hülyeség, hogy az előtte és utána lévő mondat alapján nyilvánvaló, hogy nem úgy értette, de ez senkit se zavar.
Az emberek fel akarnak háborodni.


néha egészen felmegy bennem a pumpa amikor rátévedek a kommentekre az ilyen gecire egyértelmű és átlátszó szar szókiforgató propaganda alatt és igy vérzik bazdmeg az agyam, hogy mennyire elképesztően geci ostobák az emberek

már az is felbaszta az agyam hogy rágondoltam, kösz cp
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 6 2022 10:43am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 6 2022 04:49pm)
néha egészen felmegy bennem a pumpa amikor rátévedek a kommentekre az ilyen gecire egyértelmű és átlátszó szar szókiforgató propaganda alatt és igy vérzik bazdmeg az agyam, hogy mennyire elképesztően geci ostobák az emberek

már az is felbaszta az agyam hogy rágondoltam, kösz cp


Felháborodtál
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 6 2022 11:17am
Quote (Jancsipapa @ 6 Jan 2022 17:43)
Felháborodtál


fel bazdmeg
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 7 2022 04:25am
Quote (-joey- @ 6 Jan 2022 14:00)
Hidd el, abba is bele lehet kötni, ha csak annyit mond, hogy az ég kék, a fű zöld.
Az ilyen Bohár, Rákay, Deák stb féle faszszopók mindenre ugranak.


Én az ilyeneknél rá szoktam nyomni, hogy nem akarom látni, de mindig van valami új, akit még nem tiltottam.
Gondolom pont miatt, ez egy bevett taktika, hogy mindig más nyomja fullban a kretént. De bennem él a remény, hogy gyorsabban tudok tiltani, mint ők toborozni.

Mondjuk én az ellenzéket IS lenyomnám, de azok nem hirdetnek, így nem tudom.
Pedig már várom, hogy MZP másolja tovább a fideszt és jöjjön az Orbán show, Viktor a főkolompos, Kósa a balfék haver, Szájer a szerető, Völner a végrehajtó.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 7 2022 06:09am
Quote (CyberPunk666 @ 7 Jan 2022 11:25)
Én az ilyeneknél rá szoktam nyomni, hogy nem akarom látni, de mindig van valami új, akit még nem tiltottam.
Gondolom pont miatt, ez egy bevett taktika, hogy mindig más nyomja fullban a kretént. De bennem él a remény, hogy gyorsabban tudok tiltani, mint ők toborozni.

Mondjuk én az ellenzéket IS lenyomnám, de azok nem hirdetnek, így nem tudom.
Pedig már várom, hogy MZP másolja tovább a fideszt és jöjjön az Orbán show, Viktor a főkolompos, Kósa a balfék haver, Szájer a szerető, Völner a végrehajtó.


enis letiltottam parat, de kommenteket azert hianyolom. mind2 oldal tud alkotni.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 8 2022 06:52am
Gattyanrol mi a velemenyetek?

Megneztem a Friderikusz interjut es sztem nem mondott teljesen hulyesegeket. Ha azon tul lepsz h pornokiraly akkor meglepoen szimpatikus volt
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 8 2022 07:06am
Quote (Vismajor @ 8 Jan 2022 12:52)
Gattyanrol mi a velemenyetek?

Megneztem a Friderikusz interjut es sztem nem mondott teljesen hulyesegeket. Ha azon tul lepsz h pornokiraly akkor meglepoen szimpatikus volt


A Fidesz hasznos idiótája.

Állítólag jön pár nagyobb (százmilliárdos) állami informatikai fejlesztés és az indulása az ára annak, hogy az ő érdekeltségei vigyék ezeket a bulikat.

https://telex.hu/belfold/2022/01/07/egeszsegugy-fejlesztes-europai-unio-korszerusites-emmi-kasler-miklos

Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 8 2022 08:10am
Quote (Vismajor @ Jan 8 2022 01:52pm)
Gattyanrol mi a velemenyetek?


Egy szájbabaszott nyomorult.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 8 2022 08:55am
Quote (josheide @ Jan 8 2022 02:06pm)
A Fidesz hasznos idiótája.

Állítólag jön pár nagyobb (százmilliárdos) állami informatikai fejlesztés és az indulása az ára annak, hogy az ő érdekeltségei vigyék ezeket a bulikat.

https://telex.hu/belfold/2022/01/07/egeszsegugy-fejlesztes-europai-unio-korszerusites-emmi-kasler-miklos


Sztem o nem fideszes kutya, ezt mire alapozod?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1130113021303130413051468Next
Add Reply New Topic New Poll