Quote (-joey- @ 6 Jan 2022 14:00)
Hidd el, abba is bele lehet kötni, ha csak annyit mond, hogy az ég kék, a fű zöld.
Az ilyen Bohár, Rákay, Deák stb féle faszszopók mindenre ugranak.
Én az ilyeneknél rá szoktam nyomni, hogy nem akarom látni, de mindig van valami új, akit még nem tiltottam.
Gondolom pont miatt, ez egy bevett taktika, hogy mindig más nyomja fullban a kretént. De bennem él a remény, hogy gyorsabban tudok tiltani, mint ők toborozni.
Mondjuk én az ellenzéket IS lenyomnám, de azok nem hirdetnek, így nem tudom.
Pedig már várom, hogy MZP másolja tovább a fideszt és jöjjön az Orbán show, Viktor a főkolompos, Kósa a balfék haver, Szájer a szerető, Völner a végrehajtó.