d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1130013011302130313042724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 13 2012 03:51pm
Quote (SummertimeClothes @ 13 Jul 2012 23:38)
ma egesz jol ment, ilyen 9/13 win asszem, mondom jatszok meg parat
erre egyszer be4gatelnek, egyszer meg siman jobb volt a masik
kurva anyam sad.gif

amugy majd ki akarom probalni zerget, csak ha most valtok akkor tenyleg foreverbronze


inkább még most válts, később szarabb
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 13 2012 04:57pm
Quote (SummertimeClothes @ Jul 13 2012 10:38pm)
ma egesz jol ment, ilyen 9/13 win asszem, mondom jatszok meg parat
erre egyszer be4gatelnek, egyszer meg siman jobb volt a masik
kurva anyam sad.gif

amugy majd ki akarom probalni zerget, csak ha most valtok akkor tenyleg foreverbronze


ez nem igy van, mindegy mikor valtasz, mert a jatek meneterol alkotott velemenyed folyamatosan fejlodik
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 14 2012 03:20am
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=63793086&f=214&o=0
na, akkor taszilonak nem csak szerintem nincs semmi fogalma a játékról
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 14 2012 03:21am
taszillo te kibaszott idiota
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 14 2012 03:38am
Mekkora lowskill ez a taszilo.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 14 2012 03:55am
ez a taszillo egy jo nagy noob lehet
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 14 2012 03:59am
tfw a high master protoss ladderen le maphackerez
feels good
mondjuk megvert, de azért lol
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 14 2012 04:00am
Quote (Cpt_Ghost @ 14 Jul 2012 11:59)
tfw a high master protoss ladderen le maphackerez
feels good
mondjuk megvert, de azért lol


Van mh schez? Mert akkor gj blizz.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 14 2012 04:01am
Quote (Rawen @ Jul 14 2012 11:00am)
Van mh schez? Mert akkor gj blizz.


van
e: gj blizz

This post was edited by Taszilo.^ on Jul 14 2012 04:01am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 14 2012 04:04am
Quote (Taszilo.^ @ 14 Jul 2012 12:01)
van
e: gj blizz


ololololololol
Bezzeg dota 2höz nincs meg nem is lesz, mert meg tudták oldani, hogy csak azokat az adatokat lásd amihez van visionöd, a többit nem küldi el a server.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1130013011302130313042724Next
Add Reply New Topic New Poll