d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Official Hearthstone: Heroes Of Warcraft Topic
Prev11291301311321331363Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 19 2013 01:05pm
kezdem megszokni h rendszeresen azért bukok ki arénából mert ledob egy pillanatra ez a szar
mostmár nem baszom szét a környező tárgyakat
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 19 2013 01:07pm
gondoltam játszok egy rankedet, a kereső kifagyott (?) nem tudtam cancel-t nyomni, egyszer csak: enemy left. :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 19 2013 01:07pm
én is állandóan dczek
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 19 2013 01:11pm
Quote (Rawen @ Dec 19 2013 08:07pm)
én is állandóan dczek


>kartyazni dota helyett
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 19 2013 01:25pm
82346823468234 ping, dc etc, jó a játék, mennyire gyakori ez
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Dec 19 2013 01:28pm
Quote (Rawen @ 19 Dec 2013 20:25)
82346823468234 ping, dc etc, jó a játék, mennyire gyakori ez


egyaltalan nem jellemzo, wow is szar most nekem

most dcztem egy gamebol amit megnyertem volna, ranked ofc

This post was edited by Floodban on Dec 19 2013 01:28pm
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Dec 19 2013 01:32pm
akkor pihentetem én is most
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 19 2013 01:33pm
Quote (Rawen @ 19 Dec 2013 20:25)
82346823468234 ping, dc etc, jó a játék, mennyire gyakori ez


erre csak egy megoldas van
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 19 2013 02:09pm
Quote (Floodban @ 19 Dec 2013 21:28)
egyaltalan nem jellemzo, wow is szar most nekem

most dcztem egy gamebol amit megnyertem volna, ranked ofc


nekem is ez, csak arénában
azt hittem egyéni probléma, de ezek szerint megint baszakodnak
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 19 2013 04:17pm
nem bírom legyőzni priest-tel az expert shaman-t :DDD

meghalt 8D bazeg olyan wombo-combokat tolt, h az nevetséges. kurva windfury szarból lerakott 4-et egy körben, kb 6 manából, meg mellé totem meg kispöcsöm, mindegyik ilyen 7/4-volt, nekem meg nem jött semmi lap, kb 4 manás szörnyeket tudtam summonolni, ofc körönként 1-et, meg is baszott folyton

más: hidden questeket tudom vhogy csekkolni? nem emlékszem h kaptam-e aranyat az összes basic AI legyőzéséért

This post was edited by zsansaccount on Dec 19 2013 04:24pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev11291301311321331363Next
Add Reply New Topic New Poll