Quote (N4aBz @ 5 Jun 2011 21:58)
nagyon epik volt, szidtál valakit, akit nem tudtál hogy kicsoda

Szegény Zsan.
this :c
egyébként master yi-t többet szídta, folyton jött, h "useless kutya vagy bmeg"

vagy mi...
Quote (hedgehogsword @ 5 Jun 2011 20:39)
9 körül valaki(k) game? : ) nem hiányoznak a randomok atm
ez után a 2 game után durván randomnak érzem magam :c
Quote (harcikacsa17 @ 5 Jun 2011 20:26)
egy 6300-ast vegyél: D
azt az újat, me' nincs 5k se, MI
Quote (N4aBz @ 5 Jun 2011 21:45)
a 12 soros sírásod is megvan ám !
vladimir !!!!44negy
azt láttam 1 gameban, h jóféle tud lenni, de nem akarok megvenni úgy egy hőst sem, h nem volt free és próbáltam ki