d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11291301311321334303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 5 2011 12:26pm
Quote (zsansaccount @ Jun 5 2011 06:22pm)
érdekes, nekem a múltkor nem adott ilyet, pedig egymás után 5öt nyertem



ezt meg baromira élveztem


meg most látom, h van 6500 ip-m! :D még csak a nunut vettem, érdemes lenne mást is vagy fckdatshit?


egy 6300-ast vegyél: D
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 5 2011 12:39pm
9 körül valaki(k) game? : ) nem hiányoznak a randomok atm
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jun 5 2011 12:39pm
Quote (jarabekg @ Jun 5 2011 04:56pm)
ja, és kisebb tanácsra is lenne szükségem, mindjárt van 3150 em van, és rangeddel szeretek játszani, akkor érdemes hőst venni?


én a helyedben tristannát vennék, én azzal kb 8. gamemre 31/0-ás statot csináltam, ok, előtte 4 évet dotáztam, de mind1, fasza kis hero, kicsit papír, de állat, attack speedet, dmg-t kell neki rakni, és imba lesz
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 5 2011 01:45pm
Quote (Smat @ Jun 5 2011 07:17pm)
Fossá tankoltam mindent. ^^


a 12 soros sírásod is megvan ám !

Quote (zsansaccount @ Jun 5 2011 07:22pm)
érdekes, nekem a múltkor nem adott ilyet, pedig egymás után 5öt nyertem
ezt meg baromira élveztem


meg most látom, h van 6500 ip-m! :D még csak a nunut vettem, érdemes lenne mást is vagy fckdatshit?


vladimir !!!!44negy

This post was edited by N4aBz on Jun 5 2011 01:46pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 5 2011 01:50pm
Quote (N4aBz @ 5 Jun 2011 19:45)
a 12 soros sírásod is megvan ám !



vladimir !!!!44negy


Gondoltam. xd
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jun 5 2011 01:52pm
Quote (zsansaccount @ Jun 5 2011 06:22pm)
érdekes, nekem a múltkor nem adott ilyet, pedig egymás után 5öt nyertem



ezt meg baromira élveztem


meg most látom, h van 6500 ip-m! :D még csak a nunut vettem, érdemes lenne mást is vagy fckdatshit?


nemtudom, én úgy vagyok vele, hogy minden héten van 1-2 hero, amire rohadtul bejön ( free ), és azokkal elvagyok egész héten, ezért csak runákat fogok venni, és bai-bai
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 5 2011 01:58pm
Quote (Smat @ Jun 5 2011 08:50pm)
Gondoltam. xd


nagyon epik volt, szidtál valakit, akit nem tudtál hogy kicsoda :D
Szegény Zsan.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 5 2011 03:05pm
Quote (N4aBz @ 5 Jun 2011 21:58)
nagyon epik volt, szidtál valakit, akit nem tudtál hogy kicsoda :D
Szegény Zsan.


this :c

egyébként master yi-t többet szídta, folyton jött, h "useless kutya vagy bmeg" :D vagy mi...

Quote (hedgehogsword @ 5 Jun 2011 20:39)
9 körül valaki(k) game? : ) nem hiányoznak a randomok atm


ez után a 2 game után durván randomnak érzem magam :c

Quote (harcikacsa17 @ 5 Jun 2011 20:26)
egy 6300-ast vegyél: D


azt az újat, me' nincs 5k se, MI

Quote (N4aBz @ 5 Jun 2011 21:45)
a 12 soros sírásod is megvan ám !



vladimir !!!!44negy


azt láttam 1 gameban, h jóféle tud lenni, de nem akarok megvenni úgy egy hőst sem, h nem volt free és próbáltam ki
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 5 2011 05:51pm
OMG, ez a kassadin tiszta jó kari, igaz hogy bűn nehéz, de nagyon tetszik, azt hiszem megtanulok vele faszásan játszani mert a 6/12 első játékra nem volt vmi jó stat hogy finoman fogalmazzak..
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 6 2011 02:42am

király volt
nagyon tetszik udyr!
egyébként gondolom udyrnak vannak jobb itemek
ha valaki tud segíthet ám :D

This post was edited by harcikacsa17 on Jun 6 2011 02:43am
Go Back To Magyar Topic List
Prev11291301311321334303Next
Add Reply New Topic New Poll