☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev
1
129
130
131
132
133
440
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 95051
Replies: 4396
Track Topic
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#1301
Sep 25 2010 04:41am
mi véleményetek róla?
első igazi próbálkozásom
chickenbone
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#1302
Sep 25 2010 04:47am
Quote (harcikacsa17 @ Sep 25 2010 12:41pm)
http://i52.tinypic.com/142ual0.png
mi véleményetek róla?
első igazi próbálkozásom
a rendert ha kicsinyited (gondolom) akkor tarsd nyomva a shifet mert akkor arányosan csökken a mérete
ezen pl tiszta nyujtott
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#1303
Sep 25 2010 04:49am
Quote (harcikacsa17 @ 25 Sep 2010 11:41)
http://i52.tinypic.com/142ual0.png
mi véleményetek róla?
első igazi próbálkozásom
Nem rossz, a kivágáson javítanod kell még, meg az átméretezésen de elsőnek nem rossz.
chickenbone
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#1304
Sep 25 2010 11:51am
bdaninak csinaltam
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#1305
Sep 25 2010 12:01pm
Quote (chickenbone @ 25 Sep 2010 18:51)
http://img29.imageshack.us/img29/8408/mwbdanielesebb.png
bdaninak csinaltam
shift+del
chickenbone
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#1306
Sep 25 2010 12:03pm
Quote (ElCapitano @ Sep 25 2010 08:01pm)
shift+del
nah azért nem olyan rossz imo
vagy ha igen, akkor miert szted? -.-
This post was edited by chickenbone on Sep 25 2010 12:03pm
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#1307
Sep 25 2010 12:05pm
Quote (chickenbone @ 25 Sep 2010 19:03)
nah azért nem olyan rossz imo
vagy ha igen, akkor miert szted? -.-
Túl erősen látszanak a filterek amiket használtál, a háttér dominál a stockkal szemben (=shift+del), a szöveget észre se lehet venni.
chickenbone
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#1308
Sep 25 2010 12:08pm
Quote (ElCapitano @ Sep 25 2010 08:05pm)
Túl erősen látszanak a filterek amiket használtál, a háttér dominál a stockkal szemben (=shift+del), a szöveget észre se lehet venni.
először ezt csináltam de azt mondta h nem elég jo minőségü szal élesebbre vettem az egészet :/
Ad4mz
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold
:
3,551.99
#1309
Sep 25 2010 12:09pm
Quote (chickenbone @ 25 Sep 2010 20:03)
nah azért nem olyan rossz imo
vagy ha igen, akkor miert szted? -.-
mert ocsmányul mutat az a homályos, halványzöld stock a az éles, világító háttérben
This post was edited by Ad4mz on Sep 25 2010 12:13pm
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#1310
Sep 25 2010 12:13pm
Quote (chickenbone @ 25 Sep 2010 19:03)
nah azért nem olyan rossz imo
vagy ha igen, akkor miert szted? -.-
Ez szerintem is szar.... Az egyetlen ami jópofa benne az a név "aláhúzása", többi mint nem odaillő.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
129
130
131
132
133
440
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact