d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev1129130131132133440Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Sep 25 2010 04:41am


mi véleményetek róla?
első igazi próbálkozásom
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 25 2010 04:47am
Quote (harcikacsa17 @ Sep 25 2010 12:41pm)
http://i52.tinypic.com/142ual0.png

mi véleményetek róla?
első igazi próbálkozásom


a rendert ha kicsinyited (gondolom) akkor tarsd nyomva a shifet mert akkor arányosan csökken a mérete
ezen pl tiszta nyujtott
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 25 2010 04:49am
Quote (harcikacsa17 @ 25 Sep 2010 11:41)
http://i52.tinypic.com/142ual0.png

mi véleményetek róla?
első igazi próbálkozásom


Nem rossz, a kivágáson javítanod kell még, meg az átméretezésen de elsőnek nem rossz.
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 25 2010 11:51am


bdaninak csinaltam
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 25 2010 12:01pm
Quote (chickenbone @ 25 Sep 2010 18:51)
http://img29.imageshack.us/img29/8408/mwbdanielesebb.png

bdaninak csinaltam


shift+del

Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 25 2010 12:03pm
Quote (ElCapitano @ Sep 25 2010 08:01pm)
shift+del


nah azért nem olyan rossz imo
vagy ha igen, akkor miert szted? -.-

This post was edited by chickenbone on Sep 25 2010 12:03pm
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 25 2010 12:05pm
Quote (chickenbone @ 25 Sep 2010 19:03)
nah azért nem olyan rossz imo
vagy ha igen, akkor miert szted? -.-


Túl erősen látszanak a filterek amiket használtál, a háttér dominál a stockkal szemben (=shift+del), a szöveget észre se lehet venni.
Banned
Posts: 2,520
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 25 2010 12:08pm
Quote (ElCapitano @ Sep 25 2010 08:05pm)
Túl erősen látszanak a filterek amiket használtál, a háttér dominál a stockkal szemben (=shift+del), a szöveget észre se lehet venni.




először ezt csináltam de azt mondta h nem elég jo minőségü szal élesebbre vettem az egészet :/
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 25 2010 12:09pm
Quote (chickenbone @ 25 Sep 2010 20:03)
nah azért nem olyan rossz imo
vagy ha igen, akkor miert szted? -.-


mert ocsmányul mutat az a homályos, halványzöld stock a az éles, világító háttérben

This post was edited by Ad4mz on Sep 25 2010 12:13pm
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 25 2010 12:13pm
Quote (chickenbone @ 25 Sep 2010 19:03)
nah azért nem olyan rossz imo
vagy ha igen, akkor miert szted? -.-


Ez szerintem is szar.... Az egyetlen ami jópofa benne az a név "aláhúzása", többi mint nem odaillő.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1129130131132133440Next
Closed New Topic New Poll