d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev11291301311321331141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 2 2012 10:51am
jöhetne már 6-a
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 2 2012 10:54am
Quote (Ghostmasterq @ 2 Feb 2012 17:51)
jöhetne már 6-a


Mi lesz akkor?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 2 2012 10:56am
Quote (kusziyoker @ 2 Feb 2012 17:50)
öldöklés, gyűlölködés, dugás (+csöcsök), sírás , öröm (de nem sok), győzelem, vereség, wat da fuq-ok, meg fuck yeah-k. kb ennyi meg se nézd :D


az van az összesben ennyi erővel
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 2 2012 11:01am
Quote (Rawen @ 2 Feb 2012 17:54)
Mi lesz akkor?


http://www.youtube.com/watch?v=bfRgVbp9gSY
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Feb 2 2012 11:06am
Quote (Ghostmasterq @ 2 Feb 2012 18:01)


omg halat adok istennek hogy van ez a topic
t4i
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Feb 3 2012 08:08pm
Végre megint supnat



This post was edited by NerfHydraDPS on Feb 3 2012 08:10pm
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Feb 3 2012 08:20pm
Quote (Ghostmasterq @ Feb 2 2012 06:01pm)


hu így trailer alapján szerintem eszméletlen nagy fostalicska
szerintem itt technikai korlátok is vannak:
mennyi sztorit lehet kreálni gengszterfilmhez egy 20000 fős településen?
na mind1 nem akarom jobban lehúzni :D
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Feb 4 2012 06:29am
elkezdtem nézni a breaking bad-et 2 rész után töröltem is a faszba,engem valahogy nem fogott meg,sőt még csak tetszeni se tetszett.

dehát nem tetszhet ugyanaz mindenkinek.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 4 2012 06:39am
Quote (H4xooR @ Feb 4 2012 02:29pm)
elkezdtem nézni a breaking bad-et 2 rész után töröltem is a faszba,engem valahogy nem fogott meg,sőt még csak tetszeni se tetszett.

dehát nem tetszhet ugyanaz mindenkinek.


az első pár rész / évad még kicsit unalmas
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 4 2012 06:40am
Quote (H4xooR @ 4 Feb 2012 13:29)
elkezdtem nézni a breaking bad-et 2 rész után töröltem is a faszba,engem valahogy nem fogott meg,sőt még csak tetszeni se tetszett.

dehát nem tetszhet ugyanaz mindenkinek.


én is kb így voltam, de mivel már több oldalon keresztül csak a breaking bedről van szó, ezért szerintem a chuck után teszek vele még egy próbát
Go Back To Magyar Topic List
Prev11291301311321331141Next
Add Reply New Topic New Poll