Quote (H4xooR @ 4 Feb 2012 13:29)
elkezdtem nézni a breaking bad-et 2 rész után töröltem is a faszba,engem valahogy nem fogott meg,sőt még csak tetszeni se tetszett.
dehát nem tetszhet ugyanaz mindenkinek.
én is kb így voltam, de mivel már több oldalon keresztül csak a breaking bedről van szó, ezért szerintem a chuck után teszek vele még egy próbát