d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11291301311321331650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 22 2009 01:10pm
Quote (beni @ Sat, 22 Aug 2009, 19:05)


Quote
Bár az azért látszik, hogy a film a lehető legszélesebb közönséget célozza meg


Epic failed. Ezek a legritkább esetben sülnek el jól.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 22 2009 04:01pm
Quote (Oberon_os @ Sat, Aug 22 2009, 08:10pm)
Epic failed. Ezek a legritkább esetben sülnek el jól.


Nekem is ezen akadt meg a szemem. Ez annyit takar, hogy kevés vér, szimpla cselekmény sok agyatlan akció és látványelem valamint egy idegesítő szerelmi szál.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Aug 22 2009 04:07pm
Quote (beni @ Sat, 22 Aug 2009, 22:01)
Nekem is ezen akadt meg a szemem. Ez annyit takar, hogy kevés vér, szimpla cselekmény sok agyatlan akció és látványelem valamint egy idegesítő szerelmi szál.


+folyamatos idióta humorkodás, akár egy bugyuta karakter segítségét kérve ehhez. Ja.
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 23 2009 05:01am
Ah na végre megvan a Disctric9 , még csak beletekergettem de tuti kurvajo :D
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
Aug 23 2009 05:01am


Az új tarantino film már fennt van a T-betűs boltokban?



This post was edited by Saou on Aug 23 2009 05:02am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 23 2009 05:03am
Quote (Saou @ Sun, Aug 23 2009, 12:01pm)
Az új tarantino film már fennt van a T-betűs boltokban?


szerintem nincs még
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
Aug 23 2009 05:05am
Quote (beni @ Sun, 23 Aug 2009, 13:03)
szerintem nincs még


már várja a család :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 23 2009 05:18am
Quote (Saou @ Sun, Aug 23 2009, 12:05pm)
már várja a család :D


az előbb kapcsolatba léptem az egyik hellyel és nem volt fent

Mondjuk én azt moziban akarom megnézni. Talán valami 153 perc: félek, hogy elunnám ha kis monitoron kéne végignéznem.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 23 2009 05:19am
Quote (beni @ Sat, 22 Aug 2009, 20:05)


Mikor meglattam a cimet, azt hittem a rajzfilmsorozatbol csinalnak filmet :D
Igazat megvallva nem nyerte el a tetszesem igy a bemutato alapjan :/

Btw : For A Few Dollars More
Evek ota eloszor neztem meg tegnap, es annal jobb lett a szememben azota ^^

This post was edited by Moonflow on Aug 23 2009 05:20am
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 23 2009 05:19am
Quote (beni @ Sun, 23 Aug 2009, 13:18)
az előbb kapcsolatba léptem az egyik hellyel és nem volt fent

Mondjuk én azt moziban akarom megnézni. Talán valami 153 perc: félek, hogy elunnám ha kis monitoron kéne végignéznem.


Benyo csütörtökön volt rajta moziban, a kurvvaszáját :[
Azt mondta jofféle :P
Go Back To Magyar Topic List
Prev11291301311321331650Next
Add Reply New Topic New Poll