☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo 3 > Discuss
Prev
1
129
130
131
132
133
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 538309
Replies: 41134
Track Topic
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#1301
Jul 9 2008 07:19am
Quote (rockerdave @ Wed, 9 Jul 2008, 15:17)
felőlem lehet 1 db szar is,csak jöjjön már ki
sztem meg legyen olyan mint barmelyik blizzard game... akkor tuti h kurvajo lesz
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#1302
Jul 9 2008 07:27am
Ha még senki sem postolta volna
Habár én nem értek egyet, nekem tetszik a grafikája, de ezen akkor is jót nevettem ^^
This post was edited by Anarkin on Jul 9 2008 07:28am
farki
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold
:
1,080.60
#1303
Jul 9 2008 07:56am
nem olvastam végig a pár uccsó postot, lehet old, de:
http://galaxisnet.hu/PC/15272/diablo-3.html
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#1304
Jul 9 2008 08:42am
Quote (Anarkin @ Wed, Jul 9 2008, 03:27pm)
Ha még senki sem postolta volna
http://kepfeltoltes.hu/080709/dio3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Habár én nem értek egyet, nekem tetszik a grafikája, de ezen akkor is jót nevettem ^^
Istenem a sok fasz. -.-
Kisfloby
Member
Posts: 745
Joined: Jan 24 2008
Gold
:
0.00
#1305
Jul 9 2008 10:35am
de mikor fog kijönni a dibalo 3?
:D
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#1306
Jul 9 2008 10:37am
Quote (Kisfloby @ Wed, 9 Jul 2008, 17:35)
de mikor fog kijönni a dibalo 3?
:D
hát ez tényleg kurvára vicces.
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#1307
Jul 9 2008 10:37am
Quote (Kisfloby @ Wed, Jul 9 2008, 05:35pm)
de mikor fog kijönni a dibalo 3?
:D
tegnap!!!
Szerintem
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold
:
7,249.99
#1308
Jul 10 2008 05:13am
utálom az elpárolgó hullákat
ha mindenáron el akarják tüntetni, csinálják úgy mint az open wounds-os vérrel: ami nem látszik a képernyőn azonnal eltűnik, de ha visszamész már nincs ott
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#1309
Jul 10 2008 05:16am
Quote (Kisfloby @ Wed, Jul 9 2008, 05:35pm)
de mikor fog kijönni a dibalo 3?
:D
dibalo 3 már kijött
MaxSPQR
Member
Posts: 26,168
Joined: Dec 15 2006
Gold
:
72,338.66
#1310
Jul 10 2008 06:07am
Quote (Kisfloby @ Wed, 9 Jul 2008, 18:35)
de mikor fog kijönni a dibalo 3?
:D
3 év mint a wow
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
129
130
131
132
133
4114
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact