d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev11291301311321331311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 22 2008 06:56am
Quote (sondor @ Tue, 22 Apr 2008, 13:49)
jo a sigem ?


Nem vagy vicces, ne is probalkozz.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 22 2008 08:06am
Quote (lowxair @ Mon, 21 Apr 2008, 19:49)
2. retusálásom

az 1. jobban sikerült, talán az avatatlan szemek nem látják h hol és miket hibáztam wink.gif

http://img528.imageshack.us/img528/8191/retused2fm5.jpg


fasza lett
de az utana 1 n ...
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 22 2008 09:24am
Utána 2-nel Endre thumbsup.gif
Amugy jó lett.
Oli, leszokhatnál már erről a smudge + grunge stilusrol, abszolut nem egyedi + overwhored + nem is annyira jó
Joo hab talent, és ha van fantáziád (amit mutattál sketchek icon_pointr.gif nah azok alapján eléggé van), akkor próbáld már meg kikerülni azt a kurva smudge toolt, ha nem is kerülöd ki, ne csak egy féle technikára használd for fucks sake.

This post was edited by TheStriker on Apr 22 2008 09:25am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 22 2008 10:00am
Quote (TheStriker @ Tue, 22 Apr 2008, 16:24)
Utána 2-nel Endre thumbsup.gif
Amugy jó lett.
Oli, leszokhatnál már erről a smudge + grunge stilusrol, abszolut nem egyedi + overwhored + nem is annyira jó
Joo hab talent, és ha van fantáziád (amit mutattál sketchek icon_pointr.gif nah azok alapján eléggé van), akkor próbáld már meg kikerülni azt a kurva smudge toolt, ha nem is kerülöd ki, ne csak egy féle technikára használd for fucks sake.


Cry? ^^
De ertem mit mondasz -.-
Mifele sketchek?
Ma pl ezt sikerult Matek oran osszedobnom :



Mar ha ezekre a rajzaimra gondolsz smile.gif
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
Apr 22 2008 10:05am
Quote (kabraxis6 @ Tue, Apr 22 2008, 04:00pm)
Cry? ^^
De ertem mit mondasz -.-
Mifele sketchek?
Ma pl ezt sikerult Matek oran osszedobnom :

http://i29.tinypic.com/125qebs.jpg

Mar ha ezekre a rajzaimra gondolsz smile.gif


ez tetszik

CyborgDukeNukem?

matek órán vonalas füzet?^^

This post was edited by lowxair on Apr 22 2008 10:05am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 22 2008 10:08am
Quote (lowxair @ Tue, 22 Apr 2008, 17:05)
ez tetszik

CyborgDukeNukem?

matek órán vonalas füzet?^^


Itt nincs hálós fuzet ^^
Ezt a formát magam talaltam ki, egy szemevel kezdtem, aztan tamadt egy 5letem, megrajzoltam a szem alatti csikot, aztan az arcvonalat, aztan a hajat, orrat es ebbol lett ez.
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Apr 22 2008 01:18pm
Quote (kabraxis6 @ Tue, Apr 22 2008, 04:08pm)
Itt nincs hálós fuzet ^^
Ezt a formát magam talaltam ki, egy szemevel kezdtem, aztan tamadt egy 5letem, megrajzoltam a szem alatti csikot, aztan az arcvonalat, aztan a hajat, orrat es ebbol lett ez.


Pont erről van szó fu, van fantáziád, nem igaz h a 19 px nagyon nem jól kinéző hard smudgeon nem jutsz tul :\
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Apr 22 2008 01:20pm
Quote (kabraxis6 @ Tue, Apr 22 2008, 04:00pm)
Cry? ^^
De ertem mit mondasz -.-
Mifele sketchek?
Ma pl ezt sikerult Matek oran osszedobnom :

http://i29.tinypic.com/125qebs.jpg

Mar ha ezekre a rajzaimra gondolsz smile.gif


baszki eleg szepen rajzolsz, gz smile.gif
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Apr 22 2008 10:53pm
na en koni sigjet hasznalom ^^( a nevemet nem ö vagta ra)

rate it
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 22 2008 11:14pm
Quote (sondor @ Wed, 23 Apr 2008, 06:53)
na en koni sigjet hasznalom ^^( a nevemet nem ö vagta ra)

rate it


lyó,a textet még én tettem rá kurva rég,emlékszem mert te pm-eltél rám ;D

8/10
Go Back To Magyar Topic List
Prev11291301311321331311Next
Closed New Topic New Poll