d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trophy > Találtál Valami Gosut? Postold Ide
Prev1129130131132133183Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 21 2009 07:19am
Quote (xXmateXx @ Thu, 21 May 2009, 13:12)
csak 15/13 de bekellett hazudnom a 15/15öt mert az szebb.



y :(

de 15/15 monarchban volt már perf spiritem.


Most kurvasokat érnek a 15 ed xx dura st-k, mert VALAKIK fossádupolták a 15edeseket. :D
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
May 21 2009 07:20am
Quote (Oberon_os @ Thu, May 21 2009, 02:19pm)
Most kurvasokat érnek a 15 ed xx dura st-k, mert VALAKIK fossádupolták a 15edeseket. :D


de amúgy fölösleges a dura alapjáraton ... sőt..


sztm mind1, hogy 35fcr 112mana 8absz vagy 35fcr 100mana 4absz ^^

Quote (Klontar @ Thu, May 21 2009, 02:13pm)
Szerintem még mindig fake :P

^nn.

anno esett egy monarch 15/15 és pont kellett ES/orb sosomra.

vettem sok spirit packet és hopp perf lett.

st-t meg vettem majd spirit packeket és gg.

This post was edited by xXmateXx on May 21 2009 07:21am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
May 21 2009 07:22am
Quote (josheide @ Thu, 21 May 2009, 14:18)
20% ? fuxy mit müveltél ? :O


rosszfiú volt
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 21 2009 07:24am
Quote (xXmateXx @ Thu, 21 May 2009, 13:20)
de amúgy fölösleges a dura alapjáraton ... sőt..


sztm mind1, hogy 35fcr 112mana 8absz vagy 35fcr 100mana 4absz ^^


^nn.

anno esett egy monarch 15/15 és pont kellett ES/orb sosomra.

vettem sok spirit packet és hopp perf lett.

st-t meg vettem majd spirit packeket és gg.


pontosan, felesleges, de mutatja most h nem duped cucc. Ennyi.



Régi gyöngyszemem. Elvitte a ban hullám, mert rici assáját mentettem, a claw acc helyett. :( Pedig volt még ez-az érdekes dolog azon az accon, hejjj!
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 21 2009 07:43am
Quote (Oberon_os @ Thu, 21 May 2009, 15:24)
pontosan, felesleges, de mutatja most h nem duped cucc. Ennyi.

http://img40.imageshack.us/img40/8868/screenshot037i.jpg

Régi gyöngyszemem. Elvitte a ban hullám, mert rici assáját mentettem, a claw acc helyett. :( Pedig volt még ez-az érdekes dolog azon az accon, hejjj!


nincs rajta ias zizike :~)
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 21 2009 09:11am
Quote (GoreKnight9 @ Thu, 21 May 2009, 15:43)
nincs rajta ias zizike :~)


nem is kell
mehet bele 15/15 + shael

náttyon széb karmocska :X
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 21 2009 09:13am
Quote (Ad4mz @ Thu, 21 May 2009, 17:11)
nem is kell
mehet bele 15/15 + shael

náttyon széb karmocska :X


ow meg majd pottyan az égből nem? :~)
egy ilyen karmot alap hyb assára raknék oda meg elengedhetetlen az ow
chaosbol 25% van csak
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 21 2009 09:16am
ASD

This post was edited by Ad4mz on May 21 2009 09:37am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 21 2009 09:26am
Quote (GoreKnight9 @ Thu, 21 May 2009, 13:43)
nincs rajta ias zizike :~)


GT chaos: 33. Emellé sapiba 15/15 és gg. Ebbe mehet lazán umum.
Másik karom shadow master, és nyertél 9 skillt. Bár csak 8at, psy hammerre tennék egyet alapból.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 24 2009 09:26am
Quote (lacketto @ Thu, 21 May 2009, 11:02)
ez mar durva
kivancsi vagyok mennyiért megy el


900ért ment el.

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=31364799&f=170&st=40

igazi vígjáték, rage, cry, happy end, minden ami kell.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1129130131132133183Next
Closed New Topic New Poll