Quote (Megas_heroes @ Mon, 17 Aug 2009, 16:09)
Ha berakom a dragonos linkemet a sigembe kapok érte valamit?
LAJOOOOOOOOO!!!
Ez engem is érdekelne :c
Quote (Taszilo.^ @ Mon, 17 Aug 2009, 16:12)
már beraktam : d
majd kiderül
de tuti, hogy először megkérnek, hogy ne legyn a sigemben
Akkor adok még egy pár vjút
This post was edited by Klontar on Aug 17 2009 08:13am