d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1129130131132133232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 29 2009 03:26pm
Quote (burgonya @ Mon, Jul 27 2009, 07:31pm)
allowed jsp szabályokat discussolni (topicban)?


gyakran be szokták zárni az olyan topicokat
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2009 09:50am
valaki adjon linket oda ahol beírom a d2 cd keyem és letölthetem pls :)
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 7 2009 10:08am
Quote (Paszulyka @ Fri, 7 Aug 2009, 17:50)
valaki adjon linket oda ahol beírom a d2 cd keyem és letölthetem pls :)


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=21032460&f=34
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 7 2009 10:21am
Quote (Floodban @ Fri, 7 Aug 2009, 18:08)


köszi szépen
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Aug 11 2009 04:38pm
miért tart a staffnak 2 napig leszedni a warnomat? :huh:
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 11 2009 04:42pm
Quote (Aston @ Wed, 12 Aug 2009, 00:38)
miért tart a staffnak 2 napig leszedni a warnomat? :huh:


mert el vannak foglalva

This post was edited by Ad4mz on Aug 11 2009 04:42pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 11 2009 06:23pm
Quote (Ad4mz @ Tue, Aug 11 2009, 10:42pm)
mert el vannak foglalvahttp://img26.imageshack.us/img26/7316/avatarnuv.png


:lol:
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Aug 17 2009 08:09am
Ha berakom a dragonos linkemet a sigembe kapok érte valamit?
LAJOOOOOOOOO!!!
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Aug 17 2009 08:11am
Quote (Megas_heroes @ Mon, 17 Aug 2009, 16:09)
Ha berakom a dragonos linkemet a sigembe kapok érte valamit?
LAJOOOOOOOOO!!!


Ez engem is érdekelne :c

Quote (Taszilo.^ @ Mon, 17 Aug 2009, 16:12)
már beraktam : d
majd kiderül
de tuti, hogy először megkérnek, hogy ne legyn a sigemben


Akkor adok még egy pár vjút

This post was edited by Klontar on Aug 17 2009 08:13am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 17 2009 08:12am
már beraktam : d
majd kiderül
de tuti, hogy először megkérnek, hogy ne legyn a sigemben
Go Back To Magyar Topic List
Prev1129130131132133232Next
Closed New Topic New Poll