d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Karácsonyi Ajándékok Topic
Prev1121314151621Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 5 2014 06:21am
Quote (anyd @ Dec 5 2014 01:19pm)
??

attol még hogy nem jelented ki hogy összeházasodtok és gyerekeitek lesznek attol még lehet tartós egy kapcsolat.


nekem semmi szuksegem arra, hogy valakihez kozel keruljek erzelmileg, aztan 0,5-2 ev utan elveszitsem, es ott alljak, hogy kezdhetem elolrol az egeszet.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 5 2014 06:25am
Quote (jarabekg @ Dec 5 2014 01:21pm)
nekem semmi szuksegem arra, hogy valakihez kozel keruljek erzelmileg, aztan 0,5-2 ev utan elveszitsem, es ott alljak, hogy kezdhetem elolrol az egeszet.


még mindig nem értem/érted
én pl leélném barátnőmmel az életem de nem akarok összeházasodni.

This post was edited by anyd on Dec 5 2014 06:26am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 5 2014 06:26am
Quote (jarabekg @ Dec 5 2014 01:21pm)
nekem semmi szuksegem arra, hogy valakihez kozel keruljek erzelmileg, aztan 0,5-2 ev utan elveszitsem, es ott alljak, hogy kezdhetem elolrol az egeszet.


Erre nincs senkinek se szüksége gondolom, ez csak megtörténik.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,128.15
Dec 5 2014 06:27am
felesegem bagolymanias, gondoltam jol meglepem mert biztos van valami telep vagy ilyesmi ahol lehet baglyot simogatni fogdosni, bokdosni vagy csak ugy nezni ugy hogy valakinek a kezen van mint ezek a vadmadarak.
tevedtem semmi ilyet nem talaltam
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 5 2014 06:28am
Quote (beni @ Dec 5 2014 01:26pm)
Erre nincs senkinek se szüksége gondolom, ez csak megtörténik.


Szerintem sokan vannak ugy, hogy mielott belemennek egy kapcsolatba, nem latjak benne a potencialis kozos eletet, csak jobb egyutt lenni, mint egyedul.


foleg ilyen fiatalon

This post was edited by jarabekg on Dec 5 2014 06:30am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 5 2014 06:33am
Quote (jarabekg @ Dec 5 2014 01:28pm)
Szerintem sokan vannak ugy, hogy mielott belemennek egy kapcsolatba, nem latjak benne a potencialis kozos eletet, csak jobb egyutt lenni, mint egyedul.


Szerintem amikor 22 évesen az ember belemegy egy kapcsolatba, akkor a többség abszolút nem látja benne a közös életet.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Dec 5 2014 06:40am
nem bunkóság valakinek sört adni karácsonyra? osztálytársnak
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 5 2014 06:40am
Quote (vtibor @ Dec 5 2014 01:27pm)
felesegem bagolymanias, gondoltam jol meglepem mert biztos van valami telep vagy ilyesmi ahol lehet baglyot simogatni fogdosni, bokdosni vagy csak ugy nezni ugy hogy valakinek a kezen van mint ezek a vadmadarak.
tevedtem semmi ilyet nem talaltam


Szerintem én tudok segiteni ebben
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 5 2014 06:41am
Quote (beni @ Dec 5 2014 01:33pm)
Szerintem amikor 22 évesen az ember belemegy egy kapcsolatba, akkor a többség abszolút nem látja benne a közös életet.


Quote (beni @ Dec 5 2014 01:26pm)
Erre nincs senkinek se szüksége gondolom, ez csak megtörténik.


hat ha nem latod benne a kozos jovot szuksegszeruen megtortenik az elvalas szerintem
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 5 2014 06:43am
Quote (jarabekg @ Dec 5 2014 01:41pm)
hat ha nem latod benne a kozos jovot szuksegszeruen megtortenik az elvalas szerintem

Szerintem tök másról beszélünk.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151621Next
Add Reply New Topic New Poll