Quote (jarabekg @ Dec 5 2014 01:21pm)
nekem semmi szuksegem arra, hogy valakihez kozel keruljek erzelmileg, aztan 0,5-2 ev utan elveszitsem, es ott alljak, hogy kezdhetem elolrol az egeszet.
még mindig nem értem/érted
én pl leélném barátnőmmel az életem de nem akarok összeházasodni.
This post was edited by anyd on Dec 5 2014 06:26am