d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Érdekes Folyamatnak Lehetünk Szemtanúi...
Prev112131415Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 26 2014 12:51am
Quote (Jancsipapa @ Nov 26 2014 05:40am)
rémlik valami ivett


az már nyugdíjaskorú
elmúlt 18
kiégett
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 26 2014 12:56am
Quote (Senee @ 26 Nov 2014 08:51)
az már nyugdíjaskorú
elmúlt 18
kiégett


Leeltek.
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,976.27
Trader: Trusted
Nov 26 2014 12:56am
jó a topic
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Nov 26 2014 01:14am
Quote (EdwardElric @ 26 Nov 2014 03:01)
ez mind azért történik ilyen gyorsan mert a vr szemüvegek lesznek a menők mert azt tényleg bárhova magaddal viheted kb 2-3 év és kurvajó aksi élettartam és teljesítmény melett lehet vásárolni őket


Én mondjuk 7 jegyű összegért se viselnék fél óránál tovább egy olyan szart.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 26 2014 01:57am
Quote (Anarkin @ 25 Nov 2014 23:31)
szerintem egy nap alatt bárki összerak egy ilyen setupot a subról aki kicsit is advanced és tud guglizni

és advanced alatt azt értettem, hogy mondjuk telepített már Windowst, nem azt hogy villamosmérnök (akárhogy is jött ez a képbe xD)

be kell sshzni a kütyüre és felrakni rá két dolog...

10 TB meg nem túlkapás szerintem, mert ha egy ilyet összerakok akkor már ne legyenek üresek a HDD slotok és ne fogyjon már el 3 hónap alatt a hely


Én arra gondoltam, hogy saját eszközt épít, microvezérlőtől /vagy fpga-val/, hogy alig fogyasszon.
Ez a te eszközödre volt reakció és mondtam, hogy én magam készíteném el.

Sőt ez egyébként tervben is van egy ideje, csak sosincs rá időm és pénzem. Még külön-külön sem, nem hogy egyszerre.

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 26 2014 01:59am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 26 2014 01:59am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 26 2014 08:57am)
Én arra gondoltam, hogy saját eszközt épít, microvezérlőtől /vagy fpga-val/, hogy alig fogyasszon.
Ez a te eszközödre volt reakció és mondtam, hogy én magam készíteném el.


Én azt sem tudom, hogy miről beszéltek.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 26 2014 02:01am
Quote (beni @ 26 Nov 2014 09:59)
Én azt sem tudom, hogy miről beszéltek.


Olyan eszköz amivel okosítod a tv-t és te készíted <annak előnyeivel és hátrányaival együtt>

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 26 2014 02:06am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2014 02:58am
Quote (Jancsipapa @ Nov 26 2014 05:40am)
rémlik valami ivett


Hol van az mar
Az mar nem valtana ki dramat
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 26 2014 07:08am
Quote (HunIndex @ 26 Nov 2014 09:14)
Én mondjuk 7 jegyű összegért se viselnék fél óránál tovább egy olyan szart.


és 9 jegyü összegért?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 26 2014 07:13am
vismajor szerelmi elete tenyleg erdekes folyamat volt, a tv-k nem igazan erdekelnek de azert koszi
Go Back To Magyar Topic List
Prev112131415Next
Add Reply New Topic New Poll