Quote (Anarkin @ 25 Nov 2014 23:31)
szerintem egy nap alatt bárki összerak egy ilyen setupot a subról aki kicsit is advanced és tud guglizni
és advanced alatt azt értettem, hogy mondjuk telepített már Windowst, nem azt hogy villamosmérnök (akárhogy is jött ez a képbe xD)
be kell sshzni a kütyüre és felrakni rá két dolog...
10 TB meg nem túlkapás szerintem, mert ha egy ilyet összerakok akkor már ne legyenek üresek a HDD slotok és ne fogyjon már el 3 hónap alatt a hely
Én arra gondoltam, hogy saját eszközt épít, microvezérlőtől /vagy fpga-val/, hogy alig fogyasszon.
Ez a te eszközödre volt reakció és mondtam, hogy én magam készíteném el.
Sőt ez egyébként tervben is van egy ideje, csak sosincs rá időm és pénzem. Még külön-külön sem, nem hogy egyszerre.
This post was edited by CyberPunk666 on Nov 26 2014 01:59am