d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Diablo Film
Prev11213141516Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 17 2014 02:04pm
Quote (Smat @ Nov 17 2014 06:35pm)
Mert szar sem lesz belole, de te mindig nyitogatod ezeket a fos topicokat, mint pl a tortenetes topicok, azokat is telekurjak 5 perc alatt, orakig vergodsz hogy nem lehet normalisan posztolni, eltunsz 3 honapra, majd visszajossz mintha semmi nem tortent volna es ugyan ott folytatod.


Hát te hülye vagy :D

De én is, hogy erre válaszolok.

1. Ki a faszt érdekel, hogy a topicom miatt nem fogják leforgatni holnapra a filmet? Szerinted ez volt a célom? Van jópár arc, aki olvasott diablós könyvet ezen a fórumon, gondoltam majd valaki felvázol egy jó szálat, amit meg lehetne filmesíteni és erről eldiskurálunk. Én speciel élvezem az ilyesmit.
2. "mindig nyitogatom" felvetés elég túlzás. Egy évig nem postoltam és azóta szerintem kb 2 topicot nyitottam.
3. A történetes topic szerintem jó, az más kérdés, hogy mindig szétkúrják. Nah és akkor mi van? Nyitok egy elefántosat bosszúból. Elfér a többi mellett.
4. Mégis hol vergődtem, hogy nem lehet normálisan posztolni?? Ide két kérdőjelet kellett tennem, mert ez annyira nem igaz.



Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 17 2014 02:24pm
Quote (beni @ 17 Nov 2014 22:04)
Hát te hülye vagy :D

De én is, hogy erre válaszolok.

1. Ki a faszt érdekel, hogy a topicom miatt nem fogják leforgatni holnapra a filmet? Szerinted ez volt a célom? Van jópár arc, aki olvasott diablós könyvet ezen a fórumon, gondoltam majd valaki felvázol egy jó szálat, amit meg lehetne filmesíteni és erről eldiskurálunk. Én speciel élvezem az ilyesmit.
2. "mindig nyitogatom" felvetés elég túlzás. Egy évig nem postoltam és azóta szerintem kb 2 topicot nyitottam.
3. A történetes topic szerintem jó, az más kérdés, hogy mindig szétkúrják. Nah és akkor mi van? Nyitok egy elefántosat bosszúból. Elfér a többi mellett.
4. Mégis hol vergődtem, hogy nem lehet normálisan posztolni?? Ide két kérdőjelet kellett tennem, mert ez annyira nem igaz.


>Érvelni, vitázni, kulturáltan beszélgetni, normális téma
>smat
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Nov 18 2014 02:59am
Hat, "nem sokara" jon a Warcraft film, szoval imo lehet, hogy latjuk meg :}
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 20 2014 03:20pm
és újra az első oldalon
Quote (Moonflow @ Nov 18 2014 09:59am)
Hat, "nem sokara" jon a Warcraft film, szoval imo lehet, hogy latjuk meg :}


btw ez animációs film lesz, vagy élő szereplős?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 20 2014 03:23pm
Quote (beni @ Nov 20 2014 09:20pm)
és újra az első oldalon

btw ez animációs film lesz, vagy élő szereplős?


http://www.imdb.com/title/tt0803096/
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 20 2014 03:28pm
Quote (Senee @ Nov 20 2014 10:23pm)


Korábban is néztem, de nem találtam egyértelmű utalást erre vonatkozóan.

Most viszont azt látom, hogy


Quote
According to several Warcraft websites, it will be live action with some CG elements (i.e, the Orcs, certain Undead characters, Night Elves, goblins, dragons, Dreadlords, etc).

It has been said by Chris Metzen that it is a live action film. It is generally referred to as the Warcraft Live Action Film.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 20 2014 03:36pm
Quote (beni @ Nov 20 2014 09:28pm)
Korábban is néztem, de nem találtam egyértelmű utalást erre vonatkozóan.

Most viszont azt látom, hogy





Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 20 2014 03:37pm
Quote (Senee @ Nov 20 2014 10:36pm)
http://4.ii.gl/xJOF1lBa.png


http://1.ii.gl/btnjWWLq4.png


http://www.imdb.com/title/tt0126029/

görgess le a casthoz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 20 2014 03:40pm
Quote (beni @ Nov 20 2014 09:37pm)


(voice)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 20 2014 03:44pm
Quote (Senee @ Nov 20 2014 10:40pm)
(voice)


jogos

viszont akkor ezt nézd

http://www.imdb.com/title/tt0442933/?ref_=nv_sr_1
Go Back To Magyar Topic List
Prev11213141516Next
Add Reply New Topic New Poll