Quote (Taszilo.^ @ Nov 6 2014 03:50pm)
csak az oto
a motor egy fel evig szar, aztan jon a tel es lehet gyalogolni, hf
alom az atm egy lotus exige s, a realitas talajan maradva tokeletesen meg vagyok elegedve a tt-vel, would bang again
a kilos temahoz csak annyit irnek, hogy elkepesztoen elbaszott elete lehet annak, aki ezen trippel 4-5 oldal ota, holott teljesen ertheto, mire gondol smotyi
en nem (vagy annyira ritkan, hogy nem tunik fel) hasznalom igy, de soha meg nem fordult a fejemben, hogy a kilohusznak barmi koze lenne az ezerhez
szopjatok lovat
lacketto ne, o az isten
este négy kiló húsz lesz tesó