d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Auto Vs. Motor
Prev1121314151619Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2014 09:55am
Quote (Taszilo.^ @ Nov 6 2014 03:50pm)
csak az oto
a motor egy fel evig szar, aztan jon a tel es lehet gyalogolni, hf

alom az atm egy lotus exige s, a realitas talajan maradva tokeletesen meg vagyok elegedve a tt-vel, would bang again

a kilos temahoz csak annyit irnek, hogy elkepesztoen elbaszott elete lehet annak, aki ezen trippel 4-5 oldal ota, holott teljesen ertheto, mire gondol smotyi
en nem (vagy annyira ritkan, hogy nem tunik fel) hasznalom igy, de soha meg nem fordult a fejemben, hogy a kilohusznak barmi koze lenne az ezerhez

szopjatok lovat
lacketto ne, o az isten


este négy kiló húsz lesz tesó
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 6 2014 09:56am
Quote (jarabekg @ Nov 6 2014 04:45pm)
fura hogy ebben a topikban is tuskesvanek erolkodese a legszanalmasabb

tokeletesen reprezentalja, hogy milyen hihetetlenul rossz humora van :)


te erőlködsz most elég erősen, mivel már vagy egy órája elült a dolog

majd legközelebb :)
Member
Posts: 15
Joined: Nov 6 2014
Gold: 0.00
Nov 6 2014 09:58am
Quote (TuskesVanek @ Nov 6 2014 04:56pm)
te erőlködsz most elég erősen, mivel már vagy egy órája elült a dolog

majd legközelebb :)


amugy rolad lehet mar tudni valamit? mint a forumozok 95 szazalekarol itt?
egy kep feltunt mar? vagy barmi bizonyitek azzal kapcsolatban hogy nem csak egy nyomorult troll vagy hanem tenyleg egy ekkora elbaszott irritalo hulyegyerek?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 6 2014 09:59am
Quote (rezsobattya @ 6 Nov 2014 16:58)
amugy rolad lehet mar tudni valamit? mint a forumozok 95 szazalekarol itt?
egy kep feltunt mar? vagy barmi bizonyitek azzal kapcsolatban hogy nem csak egy nyomorult troll vagy hanem tenyleg egy ekkora elbaszott irritalo hulyegyerek?


:DDD
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 6 2014 09:59am
Quote (rezsobattya @ Nov 6 2014 04:58pm)
amugy rolad lehet mar tudni valamit? mint a forumozok 95 szazalekarol itt?
egy kep feltunt mar? vagy barmi bizonyitek azzal kapcsolatban hogy nem csak egy nyomorult troll vagy hanem tenyleg egy ekkora elbaszott irritalo hulyegyerek?


miért kellene bármit is tudni rólam?

ez itt nem egy társkereső :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 6 2014 10:00am
Quote (TuskesVanek @ Nov 6 2014 04:59pm)
miért kellene bármit is tudni rólam?

ez itt nem egy társkereső :D


azért ez nem teljesen igaz
lackettőt példeául szivesem megdolgoztatnám
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2014 10:02am
Quote (Vismajor @ Nov 6 2014 04:00pm)
azért ez nem teljesen igaz
lackettőt példeául szivesem megdolgoztatnám


++

laci szendvicsben
hm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 6 2014 10:03am
Quote (Vismajor @ 6 Nov 2014 17:00)
azért ez nem teljesen igaz
lackettőt példeául szivesem megdolgoztatnám


alakult már ki jspn keresztül párkapcsolat jspn
gica jozef pll
Member
Posts: 15
Joined: Nov 6 2014
Gold: 0.00
Nov 6 2014 10:05am
Quote (TuskesVanek @ Nov 6 2014 04:59pm)
miért kellene bármit is tudni rólam?

ez itt nem egy társkereső :D


igaz

forumos hozzaszolasaid alapjan valami ilyesmire tippelnek

http://1.ii.gl/7FgfFDRe.png

csapd fel profilkepnek tesa
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Nov 6 2014 10:05am
Motor.
Az álom motor egy suzuki gsx-r 600 és felette
Vagy egy honda Cbr 600R
Nemrég adtam el a honda cbr 125Remet
Majd par ev mulva veszek másikat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151619Next
Add Reply New Topic New Poll