d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mi A Velemenyed Az Evoluciorol? > Izmos Vitatopic
Prev1121314151621Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 4 2014 07:10am
Quote (TuskesVanek @ 4 Nov 2014 14:02)
neked is 30 éved volt rá, hogy normális ember legyél, család stb, mégis inkább itt rohadsz egy fórumon és tizenéveseket oltogatsz

gz man


joey
))))))))))))))))))))))))))
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 4 2014 07:10am
Quote (TuskesVanek @ 4 Nov 2014 14:02)
neked is 30 éved volt rá, hogy normális ember legyél, család stb, mégis inkább itt rohadsz egy fórumon és tizenéveseket oltogatsz

gz man


azert maradjunk a tenyeknel, soha nem szoktam "tizeneveseket oltogatni", csak a teged

azt meg ugye, hogy te pontosan hany eves is vagy, csak a joisten tudja
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2014 07:11am
Quote (GoreKnight9 @ Nov 4 2014 01:10pm)
joey
))))))))))))))))))))))))))


ne buktasd le
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 07:14am
Quote (Fej @ Nov 4 2014 02:10pm)
azert maradjunk a tenyeknel, soha nem szoktam "tizeneveseket oltogatni", csak a teged

azt meg ugye, hogy te pontosan hany eves is vagy, csak a joisten tudja


továbbra is téged minősít, hogy 30 évesen egy fórumon rohadsz, még akkor is ha elmondásod szerint csak engem oltogatsz

gz man

ha a pontos életkoromra vagy kíváncsi, papír szerint délután 2:48-kor születtem, augusztus 4-én, 1997-ben, így már gondolom nem esik nehezedre kiszámolni
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 4 2014 07:18am
Quote (TuskesVanek @ 4 Nov 2014 14:14)
továbbra is téged minősít, hogy 30 évesen egy fórumon rohadsz, még akkor is ha elmondásod szerint csak engem oltogatsz

gz man

ha a pontos életkoromra vagy kíváncsi, papír szerint délután 2:48-kor születtem, augusztus 4-én, 1997-ben, így már gondolom nem esik nehezedre kiszámolni


szerintem te mar atlepted azt a bizonyos pontot mig ez legalabb szamodra vicces volt

ha te ezt meg mindig elvezed, akkor vagy meghasadt a tudatod, vagy csak siman alapbol sem voltal mar normalis
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 07:21am
Quote (Fej @ Nov 4 2014 02:18pm)
szerintem te mar atlepted azt a bizonyos pontot mig ez legalabb szamodra vicces volt

ha te ezt meg mindig elvezed, akkor vagy meghasadt a tudatod, vagy csak siman alapbol sem voltal mar normalis


esküszöm a jóistenre fogalmam sincs, miféle tévképzet alakult ki az agyadban velem kapcsolatban

azt tanácsolom neked, baráti szándékkal, hogy inkább ne foglalkozz a napi menünél mélyebb dolgokkal

This post was edited by TuskesVanek on Nov 4 2014 07:21am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 4 2014 07:21am
Quote (TuskesVanek @ 4 Nov 2014 14:21)
esküszöm a jóistenre fogalmam sincs, miféle tévképzet alakult ki az agyadban

azt tanácsolom neked, baráti szándékkal, hogy inkább ne foglalkozz a napi menünél mélyebb dolgokkal


az hogy multikent itt vergodsz es sirsz tobb mint fel eve, valoban eleg mely
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 4 2014 07:24am
Quote (TuskesVanek @ 4 Nov 2014 14:14)
továbbra is téged minősít, hogy 30 évesen egy fórumon rohadsz, még akkor is ha elmondásod szerint csak engem oltogatsz

gz man

ha a pontos életkoromra vagy kíváncsi, papír szerint délután 2:48-kor születtem, augusztus 4-én, 1997-ben, így már gondolom nem esik nehezedre kiszámolni


:) :) :)
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 07:24am
Quote (Fej @ Nov 4 2014 02:21pm)
az hogy multikent itt vergodsz es sirsz tobb mint fel eve, valoban eleg mely


nyilvánvalóan számodra az, mert fél éve nem tudsz rajtam túllépni, és mindenféle szart magyarázol be magadnak, hogy én kinek a multija vagyok

pedig ha megnézed, én sem pofázok bele a starcraft topicodba, és direkt se szólok hozzád sosem, neked is csak annyit kellene tenni, hogy hagysz élni, és nem pofázol be minden egyes nap

de úgy tűnik túl sokat várok el egy 30 évestől

Quote (GoreKnight9 @ Nov 4 2014 02:24pm)
:)  :)  :)


24 603

This post was edited by TuskesVanek on Nov 4 2014 07:25am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2014 07:25am
Quote (xGurke @ Nov 4 2014 01:09pm)
irigylem a szabadidőtöket
én egyszerre 100 dolgot csinálok mindig de mostanában így se fér bele a jsp :c


flamelgetni azért feljárogatsz
dehát valahol ki kell engedni a gőzt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151621Next
Add Reply New Topic New Poll