Quote (Fej @ Nov 4 2014 02:21pm)
az hogy multikent itt vergodsz es sirsz tobb mint fel eve, valoban eleg mely
nyilvánvalóan számodra az, mert fél éve nem tudsz rajtam túllépni, és mindenféle szart magyarázol be magadnak, hogy én kinek a multija vagyok
pedig ha megnézed, én sem pofázok bele a starcraft topicodba, és direkt se szólok hozzád sosem, neked is csak annyit kellene tenni, hogy hagysz élni, és nem pofázol be minden egyes nap
de úgy tűnik túl sokat várok el egy 30 évestől
Quote (GoreKnight9 @ Nov 4 2014 02:24pm)
:) :)

24 603
This post was edited by TuskesVanek on Nov 4 2014 07:25am