Quote (RRC @ 5 Nov 2014 19:04)
most pont nem azért mondom
nagyon ronda ahogy kinéz kivülről + a konyha is borzalmas
De ugye vágod hogy ennyi pénzért nem lehet sokkal jobbat kapni?
Quote (NerfHydraDPS @ 5 Nov 2014 19:02)
belül tetszik de kívül uh
Hát egy kis felujitás, esetleg külső szigetelés lehet ráférne, de amúgy ez a saját kis udvar elég jónak tűnik.