d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vismajor Vallomasa
Prev1121314151618Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 5 2014 11:58am
Quote (josheide @ 5 Nov 2014 19:32)
Mire felhivtam az ingatlanost el is vittek...

http://ingatlan.com/xiv-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+14+kerulet+ilka+utca/20118322?sid=61

Na most ot velemenyezzetek!


szerintem kibaszott ocsmány, én tuti nem laknék itt :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 5 2014 12:01pm
Quote (RRC @ 5 Nov 2014 18:58)
szerintem kibaszott ocsmány, én tuti nem laknék itt :D


Megint csak azt tudom mondani, teljesen más körülmények közül jövünk...

Nehéz azt lenyűgözni egy tizenmilliós lakással aki világ életében kurvajó körülmények között élt.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Nov 5 2014 12:02pm
Quote (josheide @ 5 Nov 2014 18:32)
Mire felhivtam az ingatlanost el is vittek...

http://ingatlan.com/xiv-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+14+kerulet+ilka+utca/20118322?sid=61

Na most ot velemenyezzetek!


belül tetszik de kívül uh
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 5 2014 12:04pm
Quote (josheide @ 5 Nov 2014 20:01)
Megint csak azt tudom mondani, teljesen más körülmények közül jövünk...

Nehéz azt lenyűgözni egy tizenmilliós lakással aki világ életében kurvajó körülmények között élt.


most pont nem azért mondom

nagyon ronda ahogy kinéz kivülről + a konyha is borzalmas
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 5 2014 12:06pm
Quote (RRC @ 5 Nov 2014 19:04)
most pont nem azért mondom

nagyon ronda ahogy kinéz kivülről + a konyha is borzalmas


De ugye vágod hogy ennyi pénzért nem lehet sokkal jobbat kapni?

Quote (NerfHydraDPS @ 5 Nov 2014 19:02)
belül tetszik de kívül uh


Hát egy kis felujitás, esetleg külső szigetelés lehet ráférne, de amúgy ez a saját kis udvar elég jónak tűnik.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 5 2014 12:29pm
elég szomorú hogy

1. 12-15milláért ilyeneket lehet kapni pesten
2. ti 12-15millio forintról úgy beszéltek mintha csóróság lenne
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 5 2014 12:34pm
Quote (rapiddani @ 5 Nov 2014 20:29)
elég szomorú hogy

1. 12-15milláért ilyeneket lehet kapni pesten
2. ti 12-15millio forintról úgy beszéltek mintha csóróság lenne


itt mindenki kőgazdag
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 5 2014 12:36pm
Quote (josheide @ 5 Nov 2014 18:32)
Mire felhivtam az ingatlanost el is vittek...

http://ingatlan.com/xiv-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+14+kerulet+ilka+utca/20118322?sid=61

Na most ot velemenyezzetek!


aztakurva, eléggé ízlésficamos lehet a tulaj

Quote (RRC @ 5 Nov 2014 19:04)
most pont nem azért mondom

nagyon ronda ahogy kinéz kivülről + a konyha is borzalmas


nekem se tetszik, bár nem vagyok képben a pesti árakkal

This post was edited by fahrii on Nov 5 2014 12:37pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 6 2014 04:19am
Gondoltam megosztom veletek keresesem melypontjait is...

http://ingatlan.com/vii-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+7+kerulet+dob+utca/6912994?sid=62

ez nagyon wtf. a Festmeny a ciganybarorol + a kis bar... hat nem semmi
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 6 2014 04:24am
Quote (rapiddani @ Nov 5 2014 07:29pm)
elég szomorú hogy

1. 12-15milláért ilyeneket lehet kapni pesten
2. ti 12-15millio forintról úgy beszéltek mintha csóróság lenne


mindenki elvan szállva, szokj hozzá
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151618Next
Add Reply New Topic New Poll