d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Adatforgalom > Ado
Prev1121314151625Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 21 2014 02:38pm
Quote (RRC @ 21 Oct 2014 22:33)
ugyanezt gondoltam


orbánék röhögnek a markukba, hogy milyen jól átbasztak mindenkit, már tüntetést is szerveztek

igy kell a magyart manipulálni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 21 2014 02:42pm
Quote (RRC @ 21 Oct 2014 21:38)
orbánék röhögnek a markukba, hogy milyen jól átbasztak mindenkit, már tüntetést is szerveztek

igy kell a magyart manipulálni


mondjuk nem tudom, hogy ez mennyire mukodne
pl meg mindig ugyan olyan gaz a kitiltos tema is
csak amiatt nehez kimenni tuntetni az utcara, ez meg zsenialis indok felgyujtani a parlamentet ofc
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Oct 21 2014 02:49pm
Már azt sem nagyon tdtam elfogadni hogy belgiumban hogy gondolták, hogy 10-15 gb-s csomagokban szolgáltatták a netet ami ha kifogyott elment a net míg be nem fizettél egy újra. ez amit ezek most művelnek a lehető legnagyobb féregség. nem fogok meglepődni ha a kövezkező az lesz hogy adózz az ivásra fordított csapvízed után...
...

This post was edited by S4nyy on Oct 21 2014 02:56pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 21 2014 02:58pm
Quote (dihep @ Oct 21 2014 08:26pm)
hát tekintve hogy mszps politikus terjesztette elő, kétlem hogy elfogadná a fidesz
meg amúgy is volt már róla sajtótájékoztató meg etc csak ez senkit nem érdekel mert akkor nincs min hőbörögni


azért ez inkább a lényeg sztem

az ellenzék trollkodása volt csak
hátha kombózva az amcsi kitiltásokkal lesz vmi hepaj okt23-án

me mindenki azt hiszi (ha irnak rola) hogy a fidesz ezt akarja
:xd
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 21 2014 02:58pm
mély levegő 10 forint
kis levegő 5 forint
Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
Oct 21 2014 03:00pm
Quote (xGurke @ 21 Oct 2014 21:58)
mély levegő 10 forint
kis levegő 5 forint


:'D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 21 2014 03:01pm
Quote (RRC @ 21 Oct 2014 22:19)
mennyi lesz a RAID ADÓ?

heroic 20k
mythic 40k

kurva jó :DDDD


hat ha sokat raidelsz, raszopsz.
mai adatforgalmam ~delutan 5 ota 550mega, es ennek nagyresze wow volt :D
majd megmondom guildnek, hogy sry nemtudok jonni, mert draga :D
sztem pofanroghonek.
foleg hogy nagyresze holland + angol
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 21 2014 03:09pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 21 2014 09:01pm)
hat ha sokat raidelsz, raszopsz.
mai adatforgalmam ~delutan 5 ota 550mega, es ennek nagyresze wow volt :D
majd megmondom guildnek, hogy sry nemtudok jonni, mert draga :D
sztem pofanroghonek.
foleg hogy nagyresze holland + angol


ennél hosszabb postot tőled még nemigazan lattam

This post was edited by AngryBug on Oct 21 2014 03:09pm
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 21 2014 03:11pm
Quote (AngryBug @ Oct 21 2014 11:09pm)
ennél hosszabb postot tőled még nemigazan lattam


Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 21 2014 11:01pm)
hat ha sokat raidelsz, raszopsz.
mai adatforgalmam ~delutan 5 ota 550mega, es ennek nagyresze wow volt :D
majd megmondom guildnek, hogy sry nemtudok jonni, mert draga :D
sztem pofanroghonek.
foleg hogy nagyresze holland + angol


editeld ki
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 21 2014 03:12pm
Quote (AngryBug @ 21 Oct 2014 23:09)
ennél hosszabb postot tőled még nemigazan lattam


pedig szoktam neha ertelmeset is postolni.
de mivel az emberek nagyresze nem is olvassa vegig, igy altalaban foloslegesen koptatom a billentyut.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151625Next
Add Reply New Topic New Poll