Quote (RRC @ 21 Oct 2014 22:19)
mennyi lesz a RAID ADÓ?
heroic 20k
mythic 40k
kurva jó :DDDD
hat ha sokat raidelsz, raszopsz.
mai adatforgalmam ~delutan 5 ota 550mega, es ennek nagyresze wow volt

majd megmondom guildnek, hogy sry nemtudok jonni, mert draga

sztem pofanroghonek.
foleg hogy nagyresze holland + angol