Quote (xUb0rka @ Oct 16 2014 04:53pm)
Amugy engem is erdekel de mikor mes ir a topikba nem birom megallni h be ne irjam be h mekkora fasz asd, mert o tenyleg ettol erzi magat alfanak meg kiralynak, ha masokat banthat, v dunno lehet csak en tapasztaltam ezt nala.
Meg ez h deep dolgokat atelt ezert nem irod le, jsp ezt biztos nem birna el a forum aha; sedona method kurvara DEEP tenyleg. Ez most az elete A SEDONA METHOD, biztos jo valamire, de amit mesh csinal nc. Nekem is mutatta. Akarmi gondod van -> sedona method.Faj a fogad? Nem kell fogorvos, inkabb sedona method. Keves a penzed¿? Np sedona metod segit) nincs baratnod? Sedona metod. Kepzelem ahogy ilyen ~10 ev mulva majd az 5eves kisfia szereti a sarkanyokat)) sari))))) meg a pokemont is szereti es akar maganak egy charizard kartyat). De mesh mondja neki: 'felesleges penzkidobas fiam, nem kapsz charizard pokemonos kartyat, halgass inkabb sedona methodot, csak attol lehet az ember boldog))'.
ez micsoda? valami késtrükk?
This post was edited by TuskesVanek on Oct 16 2014 10:59am