Quote (Jancsipapa @ 9 Oct 2014 12:48)
akkor azt magyarázd meg, hogy a sok, magát olyan kurvára liberálisnak tartó, valló emberek miért szólalnak meg ilyen remek, irodalmi stílusban bármikor, amikor a jobbikról van szó? erről volt már szó egyébként, akkor se kaptam normális választ
nyilván nem fog meglepetésként érni, de az idén leginkább a jobbikra mentek a voksaim, ennek ellenére nem tartom magam annak, csak a legközelebb hozzám ők állnak, nem a régi lopós banda és a mostani lopós banda
állítólag a jobbik szavazók a legkevésbé toleránsak, akkor mit gondolsz, miért van az, hogy bármikor megszólalok a politikával kapcsolatban a subon, jön két szebbjövőt, meg még két 'nem is értem, hogy lehet a jobbikra szavazni' komment két oldalon belül
én még nem szóltam be senkinek ezen a fórumon azért, mert ide vagy oda szavazott, elfogadom mások véleményét
vissza pedig ezt kapom (és kapja mindenki más is)
ja mondjuk ez elég fura, mert én lazán bekategorizálnálak vaktában emiatt téged ilyen standard kurucz infós embernek, akiket ott látni postolgatni
a valóságban viszont kifogástalanul egyben vagy
< elő
> ítéletek
na de majd amikor nyílvánosan égetik az utcán a melegeket akkor visszatérünk erre
(csak próbálom a legtöbbet kihozni a topicból, engem amúgy abszolút nem érdekel az egész)