d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Honnan Ered A Fórum Nicked > értelmes Topic
Prev1121314151619Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 3 2014 04:39am
Quote (NerfHydraDPS @ 3 Oct 2014 11:38)
milyen a 11. ?


:DDDDDDDD
10/10
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 3 2014 04:40am
Quote (NerfHydraDPS @ Oct 3 2014 12:38pm)
milyen a 11. ?


ennyire vicces azért ne legyél
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 3 2014 05:03am
enaszabika-ból
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 3 2014 09:22am
Quote (szabika @ 3 Oct 2014 13:03)
enaszabika-ból


Pincebol.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Oct 4 2014 01:59am
A Lestat a kárhozottak királynője filmből, a mostani pedig az egyik kedvenc együttesen Psyclon Nine.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 4 2014 02:04am
Quote (Psyclon @ 4 Oct 2014 09:59)
A Lestat a kárhozottak királynője filmből, a mostani pedig az egyik kedvenc együttesen Psyclon Nine.


ez?
https://www.youtube.com/watch?v=52xoRLh2dWw

^^
Kicsit más az ízlésünk azt hiszem...
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 4 2014 02:08am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 4 2014 09:04am)
ez?
https://www.youtube.com/watch?v=52xoRLh2dWw

^^
Kicsit más az ízlésünk azt hiszem...


Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 4 2014 02:12am
Quote (Karan2_Returned @ 4 Oct 2014 10:08)
http://3.ii.gl/8ShJnEzj.png


Cyberpunk, mint zenei stílus? Elég meredek...

A youtuben rákeresve van ilyen találat, de szerintem nem létezik, csak valami idióta kitalálta a több meg majmolja, mert kb semmi közös nincs bennük azon kívül, hogy elektronikusak.


Maradok a hagyományos irodalmi jelentésnél köszönöm.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 4 2014 02:13am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Oct 4 2014 02:14am
Quote (CyberPunk666 @ 4 Oct 2014 09:04)
ez?
https://www.youtube.com/watch?v=52xoRLh2dWw

^^
Kicsit más az ízlésünk azt hiszem...


Jah. :D kell hozza egy hangulat.
De játék közben adja.
Habár en is olyan nyomorék vagyok aki mindent meghallgat. Persze ami bejön. De eleg szeles a skála ^^
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 4 2014 02:15am
Quote (CyberPunk666 @ 4 Oct 2014 10:12)
Cyberpunk, mint zenei stílus? Elég meredek...

A youtuben rákeresve van ilyen találat, de szerintem nem létezik, csak valami idióta kitalálta a több meg majmolja, mert kb semmi közös nincs bennük azon kívül, hogy elektronikusak.


Maradok a hagyományos irodalmi jelentésnél köszönöm.


van egy közös hangzásviláguk, előadók kinézete, koncertek stílusa etc
érdekes cyberpunk fan vagy te ha erről nem tudtál
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151619Next
Add Reply New Topic New Poll