d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1121314151679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 17 2014 03:02am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Sep 2014 10:00)
egyébként hova is megyünk?


ja látom közben lel
milyen hely ez a limit
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Sep 17 2014 03:44am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Sep 2014 11:02)
ja látom közben lel
milyen hely ez a limit


a melegszendvics nagyon szar, ne vegyél
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 17 2014 03:45am
Quote (josheide @ Sep 17 2014 09:53am)
Ugyis odaesz a fene mert nem lesz jobb dolgod es erzed az alkohol es a jsp szagat.


ha vanek jon akkor megyek en is, megnezem magamnak a kis nyomorakot
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 17 2014 04:10am
Quote (jarabekg @ 17 Sep 2014 10:45)
ha vanek jon akkor megyek en is, megnezem magamnak a kis nyomorakot


mondjuk igy biztos elfog jonni :D
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 17 2014 04:17am
columbia söröző? mondjuk kicsi a virslijük
metropol söröző? mondjuk meleg a sörük

menjünk a caracollesba, az jó hely
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 17 2014 04:19am
Quote (TrollBoss @ 17 Sep 2014 11:17)
columbia söröző? mondjuk kicsi a virslijük
metropol söröző? mondjuk meleg a sörük

menjünk a caracollesba, az jó hely


well played
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 17 2014 04:40am
Quote (TrollBoss @ Sep 17 2014 10:17am)
columbia söröző? mondjuk kicsi a virslijük
metropol söröző? mondjuk meleg a sörük

menjünk a caracollesba, az jó hely


caracole azt jelenti csiga
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 17 2014 04:46am
Quote (jarabekg @ Sep 17 2014 10:45am)
ha vanek jon akkor megyek en is, megnezem magamnak a kis nyomorakot


de nagyon nagy az arcod :D
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 17 2014 04:46am
Quote (TuskesVanek @ Sep 17 2014 12:46pm)
de nagyon nagy az arcod :D


ot mer nem blokkolod? :s
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 17 2014 04:47am
Quote (TuskesVanek @ 17 Sep 2014 11:46)
de nagyon nagy az arcod :D


standard jara, de igazabol vajbol van a szive
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151679Next
Add Reply New Topic New Poll