☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev
1
12
13
14
15
16
79
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 9826
Replies: 789
Track Topic
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#131
Sep 17 2014 03:02am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Sep 2014 10:00)
egyébként hova is megyünk?
ja látom közben lel
milyen hely ez a limit
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#132
Sep 17 2014 03:44am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Sep 2014 11:02)
ja látom közben lel
milyen hely ez a limit
a melegszendvics nagyon szar, ne vegyél
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#133
Sep 17 2014 03:45am
Quote (josheide @ Sep 17 2014 09:53am)
Ugyis odaesz a fene mert nem lesz jobb dolgod es erzed az alkohol es a jsp szagat.
ha vanek jon akkor megyek en is, megnezem magamnak a kis nyomorakot
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#134
Sep 17 2014 04:10am
Quote (jarabekg @ 17 Sep 2014 10:45)
ha vanek jon akkor megyek en is, megnezem magamnak a kis nyomorakot
mondjuk igy biztos elfog jonni
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#135
Sep 17 2014 04:17am
columbia söröző? mondjuk kicsi a virslijük
metropol söröző? mondjuk meleg a sörük
menjünk a caracollesba, az jó hely
NerfHydraDPS
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold
:
43.51
#136
Sep 17 2014 04:19am
Quote (TrollBoss @ 17 Sep 2014 11:17)
columbia söröző? mondjuk kicsi a virslijük
metropol söröző? mondjuk meleg a sörük
menjünk a caracollesba, az jó hely
well played
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#137
Sep 17 2014 04:40am
Quote (TrollBoss @ Sep 17 2014 10:17am)
columbia söröző? mondjuk kicsi a virslijük
metropol söröző? mondjuk meleg a sörük
menjünk a caracollesba, az jó hely
caracole azt jelenti csiga
TuskesVanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold
:
0.05
#138
Sep 17 2014 04:46am
Quote (jarabekg @ Sep 17 2014 10:45am)
ha vanek jon akkor megyek en is, megnezem magamnak a kis nyomorakot
de nagyon nagy az arcod
tevetavamultija
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold
:
28.76
Warn: 10%
#139
Sep 17 2014 04:46am
Quote (TuskesVanek @ Sep 17 2014 12:46pm)
de nagyon nagy az arcod
ot mer nem blokkolod? :s
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#140
Sep 17 2014 04:47am
Quote (TuskesVanek @ 17 Sep 2014 11:46)
de nagyon nagy az arcod
standard jara, de igazabol vajbol van a szive
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
12
13
14
15
16
79
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact