d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > A Nagy Szopás Poll > Self-explanatory
Prev1121314
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Aug 5 2014 08:41am
Quote (Saenchai @ 5 Aug 2014 15:39)
mármint most női ruha volt rajta?


10\10
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 5 2014 08:58am
Quote (TuskesVanek @ Aug 5 2014 03:35pm)
lol mondom, hogy nem

de a gátat vagy hogy hívják azt a részt a here alatt azt simogatta :D


lol az csajoknál gát, férfiaknál földút
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 5 2014 08:59am
Quote (anyd @ 5 Aug 2014 16:58)
lol az csajoknál gát, férfiaknál földút


fúj, én a sajátomtól is hányok, de kösz ezt a metaforát
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 5 2014 09:01am
Quote (tevetava @ Aug 5 2014 03:59pm)
fúj, én a sajátomtól is hányok, de kösz ezt a metaforát


sese-nek is szokták hívni

se here se segglyuk
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 5 2014 09:53am
Quote (anyd @ 5 Aug 2014 16:01)
sese-nek is szokták hívni

se here se segglyuk


:DDDD

rohogtem
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 5 2014 10:31am
Quote (anyd @ 5 Aug 2014 17:01)
sese-nek is szokták hívni

se here se segglyuk


:'DDDDD
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 5 2014 10:40pm
Quote (anyd @ Aug 5 2014 05:01pm)
sese-nek is szokták hívni

se here se segglyuk


levvi))
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314
Add Reply New Topic New Poll