d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Késes Angel Progress Topique
Prev1121314151622Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 01:58am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 31 Jul 2014 09:57)
tényleg kevesebb mint amennyire számítottam így végiggörgetés után szóval csak az előítéleteim beszéltek, akkor magadat töröld ki a postbol kepzeletben



te sem bírod a jobbik szavazókat


mégsem kezdek el hisztizni, hogy jó akkor többet nem is postolok semmit, szétbasszák a topicot etc
teljesen mindegy ki mit postol ide, attól még te beírhatod amit akarsz és szarhatsz mindenkire
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 02:04am
Quote (ElCapitano @ Jul 31 2014 08:55am)
Jó akkor szánok rá egy hosszabb postot.

Tehát először is summázuk a szitut: Elhatároztad, hogy tudatosan ráfekszel arra, hogy le merj szólítani vadidegen lányokat az utcán mert ettől nőni fog az önbizalmad meg élvezheted a csajozás default benefitjeit is (lsd.: pina). Amikor elbizonytalanodsz, vagy elkedvtelenedsz youtube videókat nézel arról, ahogy más emberek leszólítanak lányokat az utcán.

Szóval az elképzelésed a következő: Szépen lassan, ahogy a kezdeti buktatókon túljutsz, sikereket érsz el amitől megnő az önértékelésed. Ahogy nő az önértékelésed egyre jobb és jobb csajokat fogsz felszedni, egyre vagányabb leszel, segítesz a haverjaidnak etc.

Most akkor vessük össze ezt a karrierrel amit példának hoztál:

Egy startupban (ami nem egy irodai kulimunka, hanem valami ami érdekel ált.) és a művészetben is egyfajta önkifejezésre talál az ember, plusz jobb esetben úgy érzi amit tesz az hasznos. Egyfelől az elvégzett munka öröme, másrészt a környezetétől érkező visszajelzés is növeli az önbizalmát. Ugyanez érvényes pl a gyúrásra is amit abszolút jó ötletnek tartok.

De azt, hogy kvázi rémítgeted magad valamivel HÚ CSINÁLD, MERT OLYAN NYOMI LESZEL MINT EDDIG ÉS IRIGYKEDHETSZ A MENŐ CSÁVÓKRA, CSAJOZZ MERT BÉNA MARADSZ MINT A TÖBBI BÉNA FÉRFI totál önromboló faszságnak tartom. Ha szeretsz csajokkal dumálni dumálj velük, ha nem érzed úgy hogy comfortable vagy odamenni random emberekhez ne tedd,  az istenszerelmére ne kínozd magad. Szerintem ez a frusztrált hozzáállás nem csak általánosságban véve hülyeség, hanem a célodat se éred el vele. Senkiből nem lett még jobb ember attól, hogy megtanult lányokat leszólítani. Te egy érzékeny, intelligens, nyitott, érdeklődő ember vagy ne a pofátlan douchebagekhez próbáld mérni magad.


most geci leszek és nem írok ilyen szépen átgondolt meg megfogalmazott postot sorry

de te most tulajdonképpen azt mondod hogyha valakinek valami nem kényelmes, vagy valamihez nincs kedve jelen pillanatban, vagy nem képes rá de szeretné már nagyonrégóta, akkor inkább hagyja a faszba és verje ki és nézzen filmeket vagy hallgasson zenét, és törődjön bele hogy 1 szardarab

ergo senee maradjon senee mert ahhoz hogy kezdjen valamit az életével kikéne törnie elég sok komfortzónából. aki szar fizikai kondícióban van az miután elkezdett kondizni és elmúlt a kezdeti motiváció, 1 hónap elteltével adja fel a picsába és ne tartson ki mellette mert elment a kedve és véletlenül se legyen önfegyelme hogy megvalósítsa a kitűzött céljait.

aki szociálisan awkward az ne próbáljon meg emberekkel kommunikálni mert az elején úgyis nehéz lesz és csak szenvedés, nem éri meg végigküzdeni magad a kezdeti nehézségeken


teljesen félreértelmezed a motivációimat egyébként, nem bizonytalanodok és kedvtelenedek el, csak a félelem meg a komfortzóna húz vissza amikor valami mentális gond van a progressel. kb sosem voltam még annyira biztos hogy valamit akarok csinálni, mint ezt, hiába kurvanehéz és szenvedés, legbelül tudom hogy ezt kell csinálnom és az ilyen pillanatnyi megingások meg gyengeségek nemfognak eltántorítani abban hogy elérjem a céljaimat. szép is lenne mindenki feladná az első nehézségnél, valoszinuleg még mindig a kőkorszakban élnénk ilyen hozzáállással

arról hogy milyen benefiteket lehet szerezni ezzel az önbizalomnövelésen meg a pinán kívül most nem írnék mert nemlenne 1st hand experience, de ennél sokkal többet az tuti


Quote (Rawen @ Jul 31 2014 08:58am)
mégsem kezdek el hisztizni, hogy jó akkor többet nem is postolok semmit, szétbasszák a topicot etc
teljesen mindegy ki mit postol ide, attól még te beírhatod amit akarsz és szarhatsz mindenkire



beírhatnám, de így már nincs kedvem és nemakarom, what now?

holló fogadd el hogy máshogy gondolom és nem úgy mint te pls

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 31 2014 02:06am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 31 2014 02:07am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 31 Jul 2014 08:50)
nem kaptam fel igazából, maximálisan leszarom mert ha leírom egy txtbe nekem ugyanolyan jó, max az a pár ember veszített ezzel akit érdekelt a dolog. mert ugye anarkinnak meg baleenak meg pöfitöfinek ittkell játszania az eszét meg bratyizni, ricinek ittkell szopkodnia a pélót megint hogy aztán arra is legyen 20 post, RRC senee standard shitpostok, még vanek volt a legnormálisabb azzal hogy nem postolt be legalább, úgynézki van még remény a számára


legalább visszatér oda a dolog hogy csak magamnak csinálom és nem azért hogy bármit bizonyítsak, jobb is így


anyira azért nem hiszem h elvittem volna a topicot más irányba, tettem két matekos megjegyzést (hozzátenném a második elég király, és többet dolgoztam rajta mint te a progressen :DD) meg egy random postot, ami szintén tru
legközelebb szólj az első után (vagy írd oda hogy transciptet akarsz a topicból generáltatni)

Quote (Rawen @ 31 Jul 2014 08:58)
mégsem kezdek el hisztizni, hogy jó akkor többet nem is postolok semmit, szétbasszák a topicot etc
teljesen mindegy ki mit postol ide, attól még te beírhatod amit akarsz és szarhatsz mindenkire


ez

This post was edited by Anarkin on Jul 31 2014 02:09am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 31 2014 02:08am
Engem erdekel egyebkent hogy mi sül ki a dologbol, folytathatnad igazan a progresst. Idövel szerintem kevesebb spam is lesz.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2014 02:09am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 31 Jul 2014 10:04)
most geci leszek és nem írok ilyen szépen átgondolt meg megfogalmazott postot sorry

de te most tulajdonképpen azt mondod hogyha valakinek valami nem kényelmes, vagy valamihez nincs kedve jelen pillanatban, vagy nem képes rá de szeretné már nagyonrégóta, akkor inkább hagyja a faszba és verje ki és nézzen filmeket vagy hallgasson zenét, és törődjön bele hogy 1 szardarab

ergo senee maradjon senee mert ahhoz hogy kezdjen valamit az életével kikéne törnie elég sok komfortzónából. aki szar fizikai kondícióban van az miután elkezdett kondizni és elmúlt a kezdeti motiváció, 1 hónap elteltével adja fel a picsába és ne tartson ki mellette mert elment a kedve és véletlenül se legyen önfegyelme hogy megvalósítsa a kitűzött céljait.

aki szociálisan awkward az ne próbáljon meg emberekkel kommunikálni mert az elején úgyis nehéz lesz és csak szenvedés, nem éri meg végigküzdeni magad a kezdeti nehézségeken


teljesen félreértelmezed a motivációimat egyébként, nem bizonytalanodok és kedvtelenedek el, csak a félelem meg a komfortzóna húz vissza amikor valami mentális gond van a progressel. kb sosem voltam még annyira biztos hogy valamit akarok csinálni, mint ezt, hiába kurvanehéz és szenvedés, legbelül tudom hogy ezt kell csinálnom és az ilyen pillanatnyi megingások meg gyengeségek nemfognak eltántorítani abban hogy elérjem a céljaimat. szép is lenne mindenki feladná az első nehézségnél, valoszinuleg még mindig a kőkorszakban élnénk ilyen hozzáállással

arról hogy milyen benefiteket lehet szerezni ezzel az önbizalomnövelésen meg a pinán kívül most nem írnék mert nemlenne 1st hand experience, de ennél sokkal többet az tuti





beírhatnám, de így már nincs kedvem és nemakarom, what now?

holló fogadd el hogy máshogy gondolom és nem úgy mint te pls


majdnem minden postodba beleköthettem volna mégsem tettem meg nem is fogom, ezt is csak azért írtam mert akit érdekel az úgyis elolvassa a te postjaidat, teljesen mindegy mennyire van szétspammelve a topic
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 02:10am
Quote (Karan2_Returned @ Jul 31 2014 09:08am)
Engem erdekel egyebkent hogy mi sül ki a dologbol, folytathatnad igazan a progresst. Idövel szerintem kevesebb spam is lesz.


énis erre számítottam direkt ezért is nem reagáltam egyikre se csak kivártam a végét, de mindenkinek ittkellett jópofiznia a topicban. a pár kritikus posttal nemvolt gondom azért is reagáltam azokra, ilyen diszkusszióra én nyitott vagyok

na akkor tényleg egy ilyen zárt blogos megoldás lesz amúgy mert nem akarok kibaszni azokkal akiket tényleg érdekel, aztán a linket majd megosztom azzal akinek kell. csak még fingom sincs hogykell ilyet csinálni de majd utánanézek hétvégén, addig meg írom txtbe

Quote (Rawen @ Jul 31 2014 09:09am)
majdnem minden postodba beleköthettem volna mégsem tettem meg nem is fogom, ezt is csak azért írtam mert akit érdekel az úgyis elolvassa a te postjaidat, teljesen mindegy mennyire van szétspammelve a topic


de te most azért kardoskodsz itt ennyire mert érdekel? mert ha igen akkor írd le és majd adok linket

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 31 2014 02:11am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 02:13am
sőt csinálok majd ilyen privát reddit forumot azlesz a legjobb, aztán nyitogatom a topicokat hogy day1 day2 day3 etc, azt tudomis hogykell úgyis. aztán ott úgyse lehet nagyon shitpostolni, ha rrc meg valahogy bejut majd és balfaszkodik akkor tudom bannolni a picsába ehheheheh
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 31 2014 02:15am
Csinálj blog.hu-t az lenne a legjobb
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 02:19am
Quote (ElCapitano @ Jul 31 2014 08:55am)
Jó akkor szánok rá egy hosszabb postot.

Tehát először is summázuk a szitut: Elhatároztad, hogy tudatosan ráfekszel arra, hogy le merj szólítani vadidegen lányokat az utcán mert ettől nőni fog az önbizalmad meg élvezheted a csajozás default benefitjeit is (lsd.: pina). Amikor elbizonytalanodsz, vagy elkedvtelenedsz youtube videókat nézel arról, ahogy más emberek leszólítanak lányokat az utcán.

Szóval az elképzelésed a következő: Szépen lassan, ahogy a kezdeti buktatókon túljutsz, sikereket érsz el amitől megnő az önértékelésed. Ahogy nő az önértékelésed egyre jobb és jobb csajokat fogsz felszedni, egyre vagányabb leszel, segítesz a haverjaidnak etc.

Most akkor vessük össze ezt a karrierrel amit példának hoztál:

Egy startupban (ami nem egy irodai kulimunka, hanem valami ami érdekel ált.) és a művészetben is egyfajta önkifejezésre talál az ember, plusz jobb esetben úgy érzi amit tesz az hasznos. Egyfelől az elvégzett munka öröme, másrészt a környezetétől érkező visszajelzés is növeli az önbizalmát. Ugyanez érvényes pl a gyúrásra is amit abszolút jó ötletnek tartok.

De azt, hogy kvázi rémítgeted magad valamivel HÚ CSINÁLD, MERT OLYAN NYOMI LESZEL MINT EDDIG ÉS IRIGYKEDHETSZ A MENŐ CSÁVÓKRA, CSAJOZZ MERT BÉNA MARADSZ MINT A TÖBBI BÉNA FÉRFI totál önromboló faszságnak tartom. Ha szeretsz csajokkal dumálni dumálj velük, ha nem érzed úgy hogy comfortable vagy odamenni random emberekhez ne tedd,  az istenszerelmére ne kínozd magad. Szerintem ez a frusztrált hozzáállás nem csak általánosságban véve hülyeség, hanem a célodat se éred el vele. Senkiből nem lett még jobb ember attól, hogy megtanult lányokat leszólítani. Te egy érzékeny, intelligens, nyitott, érdeklődő ember vagy ne a pofátlan douchebagekhez próbáld mérni magad.


ja még annyit ehhez hozzátennék ha ennek a topicnak már úgyis mindegy, hogy nem az a célom hogy jobbnál jobb csajokat szedjek fel. annyi a célom hogy megtaláljam azokat a csajokat akikkel jó a CHEMISTRYM mert ugye nem mindegyik ilyen. az hogy most 7/10 vagy 10/10 azt pont leszarom amíg feláll rá, és azis a célom hogy alkalmanként találjak majd olyan csajt akivel nem azért vagyok együtt hogy legyen valami pina (mint eddigi kapcsolataim), hanem azért mert kurvára élvezem a társaságát és ő is az enyémet a szex részén kívül is. mert ugye sok kapcsolatot csak a szexuális vonzalom tart össze. azt hogy eddig csak ilyen kapcsolataim voltak nemkell a szememre vetni, ezvan, most ezenis változtatni akarok
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 31 2014 02:21am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 31 2014 09:19am)
ja még annyit ehhez hozzátennék ha ennek a topicnak már úgyis mindegy, hogy nem az a célom hogy jobbnál jobb csajokat szedjek fel. annyi a célom hogy megtaláljam azokat a csajokat akikkel jó a CHEMISTRYM mert ugye nem mindegyik ilyen. az hogy most 7/10 vagy 10/10 azt pont leszarom amíg feláll rá, és azis a célom hogy alkalmanként találjak majd olyan csajt akivel nem azért vagyok együtt hogy legyen valami pina (mint eddigi kapcsolataim), hanem azért mert kurvára élvezem a társaságát és ő is az enyémet a szex részén kívül is. mert ugye sok kapcsolatot csak a szexuális vonzalom tart össze. azt hogy eddig csak ilyen kapcsolataim voltak nemkell a szememre vetni, ezvan, most ezenis változtatni akarok


Ede szerintem csak annyit akart mondani hogy a cél jó, a módszer viszont nem a legbeváltabb, így pont csak olyan csajokat fogsz majd találni akiknek kisugárzásra és kinézetre tetszel = dukás. Ahhoz hogy amugy is jól meglegyetek kell egy hónap ismerettség
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151622Next
Add Reply New Topic New Poll