Quote (fahrii @ 23 Oct 2014 20:21)
Dereg ettem pizzát basszus... Az a baj h ha a dietamat figyelmen kivul hagyjuk akkor is ezt a vastagtesztas megpakolt szart adjak mindenhol ami erősen nn. Egy jo kis olasz pizzát pedig szivesen vetolnek.
Quote (fahrii @ 29 Jul 2014 17:10)
Idejét se tudom már mikor ettem utoljára.... Egyreszt kurva drága, másrészt egy fertő cal szempontból.
t4i * 2