d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Van Itt Olyan Aki Járt > Elterelésre?
Prev1121314151640Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 20 2014 12:06pm
Quote (Vismajor @ Jul 20 2014 05:32pm)
de bazdmeg ha a kemia mellett kis retorikat is tanultal volna
csak mondtam egy kurva peldat persze hogy lehet meg ezer elettani hatasa is, csak egy kurva peldat mondtam
te buzi


csak azért mert 90%-ot elértél egy fogyatékosoknak készített ""érettségi"" teszten, ahol piros négyszögeket kellett felismerni, etc még nem vagy kompetens a témában
most ezt vagy belátod vagy sírsz tovább, leszarom
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 20 2014 12:58pm
Quote (xGurke @ Jul 20 2014 07:06pm)
csak azért mert 90%-ot elértél egy fogyatékosoknak készített ""érettségi"" teszten, ahol piros négyszögeket kellett felismerni, etc még nem vagy kompetens a témában
most ezt vagy belátod vagy sírsz tovább, leszarom


Ugyanolyan erettsegim volt mint a nem fogyatekosoknak te nyomi
es nem is mondtam h kompetens lennek a temaban, nem vagyok se neorologus se drokos
de verjed meg a billentyuzetet
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 20 2014 12:58pm
Quote (Vismajor @ 20 Jul 2014 20:58)
Ugyanolyan erettsegim volt mint a nem fogyatekosoknak te nyomi
es nem is mondtam h kompetens lennek a temaban, nem vagyok se neorologus se drokos
de verjed meg a billentyuzetet


jól van
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 20 2014 01:01pm
Quote (Vismajor @ Jul 20 2014 07:32pm)
de bazdmeg ha a kemia mellett kis retorikat is tanultal volna
csak mondtam egy kurva peldat persze hogy lehet meg ezer elettani hatasa is, csak egy kurva peldat mondtam
te buzi


Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 20 2014 01:01pm
Quote (Saenchai @ Jul 20 2014 08:01pm)
http://i2.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/719/007/f8a.gif


NYOMI
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 20 2014 02:09pm
Patrik multi
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 20 2014 02:11pm
Quote (szabika @ Jul 20 2014 10:09pm)
Patrik multi


Wat
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 20 2014 02:11pm
Quote (Vismajor @ 20 Jul 2014 20:58)
Ugyanolyan erettsegim volt mint a nem fogyatekosoknak te nyomi
es nem is mondtam h kompetens lennek a temaban, nem vagyok se neorologus se drokos
de verjed meg a billentyuzetet


fakocka etc blabla
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 20 2014 03:11pm
En is tanultam olyasmit elso evben mint amit gurke emlitett, en nem vagyok a konnyu drokok ellen mert van olyan ismerosom aki mar 20 evesen taccsra vagta magat agyilag, meg olyan is akinek inkabb csak jot tett a sok szivas. Emberfuggo az egesz igazabol, de ami biztos hogy valamilyen karos hatasa lesz a jovoben, hogy ez a kozeli vagy tavoli jovoben lesz azt embere valogatja..
Illetve azert nem legalizaljak a fuvet mert tobbe kerulne betartatni a szabalyokat mint a penz amit lehuzhatnanak vele.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 20 2014 03:13pm
Quote (Smat @ 20 Jul 2014 22:11)
En is tanultam olyasmit elso evben mint amit gurke emlitett, en nem vagyok a konnyu drokok ellen mert van olyan ismerosom aki mar 20 evesen taccsra vagta magat agyilag, meg olyan is akinek inkabb csak jot tett a sok szivas. Emberfuggo az egesz igazabol, de ami biztos hogy valamilyen karos hatasa lesz a jovoben, hogy ez a kozeli vagy tavoli jovoben lesz azt embere valogatja..
Illetve azert nem legalizaljak a fuvet mert tobbe kerulne betartatni a szabalyokat mint a penz amit lehuzhatnanak vele.


u wat m8 ?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1121314151640Next
Add Reply New Topic New Poll