Quote (xGurke @ Jul 20 2014 07:06pm)
csak azért mert 90%-ot elértél egy fogyatékosoknak készített ""érettségi"" teszten, ahol piros négyszögeket kellett felismerni, etc még nem vagy kompetens a témában
most ezt vagy belátod vagy sírsz tovább, leszarom
Ugyanolyan erettsegim volt mint a nem fogyatekosoknak te nyomi
es nem is mondtam h kompetens lennek a temaban, nem vagyok se neorologus se drokos
de verjed meg a billentyuzetet